1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ecsro Particles,Media Pk ve Data Pk Hakkında Öneri

1. hakan_5

hakan_5 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sitede bu dosyaların aynı ecsronun resmi sitesinde oldugu gibi parça parça oldugunu gördüm oyunun ilk güncellemesinde buradan çok iyi hatırlıyorum bi arkadaşımız oyunu tek link halinde vermişti ve ordan download etmiştim şimdi size bir sorum var benim internetim data pk ları indirmeye başlayınca %20 %30 o zamanla değişiyor ama kopuyor ve masaüstüne bi hata geliyor internetinizin bilmem ne cart curt bağlanamıyor cinsinden ve sonrada geri dönüşü olmadıgı için tekrar download etmek zorunda kalıyorum bu hatanın sebebini bilen varsa yardım etsin yada dediğim gibi data,media ve particlesi tek bir linkde tek download halinde verin sanırım filefront vb gibi sitelerde oluyor bu herneyse bu bir öneriydi cevaplarınızı bekliyorum :coffee:

2. hakan_5

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konu hakkında bilgi verebilecek bir yetkili yokmu cevap bekliyorum sabahdan beri

3. hakan_5

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar duyarsızsınız 18 kişi bakmış ve 1 kişi bile cevap yazmamış sizden cevap bekliyorum demiştim eğer böyle muamele görecekse forum üyeleri emin olun çok kişi kaybedersiniz