1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ECSRO Hakında Lütfen Bakın

1. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Bazı Yabancı Forumlar Ve Kaynaklardan Aldıgım Bilgilere Göre ECSRO Bugünden İtibaran Hacklenmiştir Siteden Üyelik Alımı ,Vip Üyelik Alımı,Şivre Degiştirme,Vip Server Degiştirme Yerleri Bozulmuştur(Vip Accm Yok Deneyemedim Ama Üyelik Alınmıyor) En Son Sitede Küfürler Ve Youtube Videosu Olmadan Önce Gm Yani p-Master Kesinlikle Şifre Degiştirilmemesini İstemişti Serveri Hackleyen DB7 Yani DeepBlue7 Dir Bilgiler Henüz Kesinleşmedi Ama Birçok Forumda Söylentiler Ve Birçok Şey Dolaşıyor

2. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    olan olmuş da vip de bi problem çıkmaz çünkü serverler ayrı ama ecsroyu bilmem vip alma sitesi de büyük ihtimal gm ler zaman bulamadığı için kapalı tutuyodur yani adamlar sitelerle uğraşıyo zamanları olmaz charı active edemezler vip pw sitesi açık kullanılabilir durum da orda bi problem yok sanırım

3. Xlazine

Xlazine Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende israilli bir arkadaşımdan hack'in hikaye olduğunu sadece normal privatelilerin vip almasını sağlamak için yapılan bir oyundan ibaret olduğunu öğrendim..ne kadar yalan ne kadar doğru sizin bileceğiniz iş..