RiqueLme

Bilgiliyim
ßenim mhtc adında bi ecsro klasörüm var sjsro ya giriorm bunu ecsro ya girmek icin ne yapmam gerekir hangilerini indirecegim benim kafam karıstı birazda hepsini indirsem 2gb dosya var orda :D

Francesco demiş ki:
ßenim mhtc adında bi ecsro klasörüm var sjsro ya giriorm bunu ecsro ya girmek icin ne yapmam gerekir hangilerini indirecegim benim kafam karıstı birazda hepsini indirsem 2gb dosya var orda :D
viewtopic.php?f=245&t=154362&st=0&sk=t&sd=a

RapidShare, HotFile yada MegaUpload'dan 6part ı indirmen lazım(istediğin partı istediğin yerden indirebilirsin)

daha sonrada en altta verdiğim 2link'i indirmen lazım.

hepsinin içindeki dosyaları aynı klasörde topla.
oyun oynanmaya hazır :thumbsup:

ben data ları indirdim ecsronun içine attım ama launcheri açınca unidentified veriyor ne yapmam gerekli bi yardım edermisiniz?

dataları mediayı ve particlesi indiriceksin sadece dataları değil.

bunları indirince en alttan 2link şeklinde verdiğim rapidleri indir. diğer dosyalar onlarda.

hepsini aynı klasöre topla.

mertcangs bende eskiden ecsro vardı ben şimdi 4 part data ve media pk ile parclices indirdim açıyorum unidenti fied hatası veriyo senin koyduğun ecsro part 1 ecsro part 2 demi indirmem gerekiyor?

ramazankilic demiş ki:
mertcangs bende eskiden ecsro vardı ben şimdi 4 part data ve media pk ile parclices indirdim açıyorum unidenti fied hatası veriyo senin koyduğun ecsro part 1 ecsro part 2 demi indirmem gerekiyor?
viewtopic.php?f=245&t=154362
burdan data media particles i indirdiysen son olarak ecsro part1/2 indirmen lazım.

tüm dosyalar değişti çünkü :nod:

:D:D yha ben yeni başlıcam ama siteye giriorum Free User Tıklıorum <-- Error qelior Napmam Lazım :S

Yukarı Alt