Beyler test serveri indirmiş olanlar media.pk2 yi indirerek icine atarlarsa oynayabilirler ben denedim oldu

sanmıyorum serhat elbet bi yerde mutlaka hata vs. benzeri bişi verebilir ama vermeye bilirde ^^ ama vermezse oluyosa benim kotaya iyi girmiş olcak :D

FuRqaNJaN demiş ki:
sanmıyorum serhat elbet bi yerde mutlaka hata vs. benzeri bişi verebilir ama vermeye bilirde ^^ ama vermezse oluyosa benim kotaya iyi girmiş olcak :D
bir ara açıldı server girdim hiç bir sorun yok isterseniz deneyin sizde nasıl olsa aynı client dosyaları zaten media.pk2 yide atınca aynısı oluyor birşey farketmiyor.

rabdor2889 demiş ki:
FuRqaNJaN demiş ki:
bir ara açıldı server girdim hiç bir sorun yok isterseniz deneyin sizde nasıl olsa aynı client dosyaları zaten media.pk2 yide atınca aynısı oluyor birşey farketmiyor.
Deemiştim Demek İstemiyorum Ama Ben Demiştim :coffee:

ecsro test data pk2 boyutu :1.610.715.136
ecsro yeni data pk boyutu :1.618.583.552
arada fark var kesinlikle bi sorun çıkarır bence :D

Birşey Olmaz Merak etme. Test Server'da Fox falan vardı büyük ihtimal onların boyutudur o. Çoğunlukla değişen birşey yok ki Ecsro.nettede dediği gibi birkaç pet'i çıkarmak zorunda kaldık vs diyorlar.

FuRqaNJaN demiş ki:
dikkatini çektiyse yeni datanın boyutu dha büyük ^^
sorun olsa servera giremezdim start dediğim anda zaten eroru verirdi.Bence sorun yok kotalılar icin diyorum kotasızlar indirsin sorun yok kotalılar sadece mediayayı indirmeleri yeterli test serveri indirdiyseler bunu anlatmak istiyorum

Yukarı Alt