Ecsro yu oynamayı çok istiyorum gerçekten nezamandır kayıt linkinin açılmasını bekliyorum ama nafile.Bir lvl iki lvl farketmez;eğerki fazladan charı olan varsa lütfen versin yalverıyorum ya;eğer hayır sever bi vatandaş olursa bu adresten iletişime geçebilir : mailto:[email protected]

sonertosun demiş ki:
Ecsro yu oynamayı çok istiyorum gerçekten nezamandır kayıt linkinin açılmasını bekliyorum ama nafile.Bir lvl iki lvl farketmez;eğerki fazladan charı olan varsa lütfen versin yalverıyorum ya;eğer hayır sever bi vatandaş olursa bu adresten iletişime geçebilir : mailto:[email protected]
kayıt linki kapalı ve ortalık gerçektende böyle mesajlarla dolmaya başladı.
Konu Taşınmıştır :!:

Extacy demiş ki:
sonertosun demiş ki:
kayıt linki kapalı ve ortalık gerçektende böyle mesajlarla dolmaya başladı.
Konu Taşınmıştır :!:
ya kanka ben millet deilimki charı gezinmek için isticem.Ben adam gibi kasmak ,isteyerek oynadığım için istiyorum,fazladan varsa vardır,yoksa canınız saolsun.

Yukarı Alt