BangBros

Buralıyım
Jassy tiger girl macerası ardından hiç zaman kaybetmeden jangandan çıkmış,donwhang'a doğru gidiyordu.Nihayet ferry'e gelmişti...Ferry'de duran npc'yi gördü ve onunla konuşarak karşı taraftaki donwhang topraklarında olan ferry'e gelmişti.Etrafta chakji ler vardı.Bir süre onları izledi...Sonra yaratıklardan gizlene gizlene,kıyıdan köşeden geçerek oradan geçmişti ve evet dw'ga yaklaşıyordu,surlarını görmüştü.Yaklaştı...Ve birde kapıda onlarca player'ın birbirleri ile savaştıklarını gördü ama diğer playerlardan farklıydılar.Boyunlarında rengarenk atkılar vardı.Bir player'a sorduğunda herşeyi öğrenmişti.Bu playerlar 'pvp' yapıyorlardı.Ama izlemesi çok zevkli idi.Ve jassy oturup saatlerce onları izledi.Ondan sonra aklından birşey geçti...''Acaba bende bu atkıdan alıp pvp yapabilirmiyim'',dedi.Sonra playerdan öğrendiği gibi bu atkılar tüm şehirlerde acessory satan npc'lerde bulunuyordu.Donwhanga ilk kez giriyordu...Şehri inceleyerek yolunu devam ettiriyordu.Ve npc ' ye gelmişti onunla konuştu ve beyaz bir atkı aldı.Bu atkıların ismi Cape idi.Ve Cape'i takarak dışarıya çıktı ancak daha 25 lv di.Birilerini kesmesi mümkün değildi.Tüm yüksek playerların düşük lvl öldürme gibi bir zevki olduğundan herkez ona vurup yatırıyordu.Jassy çok sinirlenmişti.Ve içeri girdi.Ağzından şu sözler döküldü.''Bir gün ben bu alana geldiğimde hepiniz beni tanıyacaksınız,ama sabredin...'',dedi ve earth ghostlara doğru ilerledi...
Umarım bu partı da beğenirsiniz.Part 4'ü en yakın zamanda paylaşacağım.İyi Forumlar,İyi günler..

Kardeş Çok Güzel Olmuş Ama Bence Bir Konu Açsan Her Part'ı Not Defteri vb. İle Yazıp Rapide Filen Upload Etsen Partların Linklerini Sırayla Bir Konudan Versen Ve O Konuda Sabitlerde Olsa Hem Karışıklık Olmaz Hem Kirlilik Olmaz Hemde Tüm Arkadaşlar Görebilir

Bir Fikir Sadece :thumbsup:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Güzel olmuş ama bütün partları bir topic altında toplarsan daha akıcı olur diye düşünüyorum.

Yukarı Alt