Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Okullar acildi veletlerden kurtulduk ve tektik atiyoruz.Ama lag cogaldi nedense.4 5 kere dc yedim tek tikda girdim

Mopneet

la bnde tek aTtım deLİ oldum dc verdi ekran daha nah girerim dedim yine dc sora tekrar dc en sonunda girmemeye karar verdim :mrgreen:

evet ya nereye tek tık bende 1 saat deniyorum bi tık yok sroda siz kaçta tek atıyonuz oyuna onu anlatında ona göre yorumumuzu yazalımdimii yani

BangBros

Buralıyım
Ben lisedeyim ve bıraktım ecsroyu benim gibi çoğu liseli arkadaşım bırakmış olabilir.Veletler bıraktı rahatladık demen yanlış sen velet değilmisin?(Velet lafı beni deli eder)

vallaha veled meled anlamam pek ama bu okulların acılması cok iyi oldu bence xD rahatça girip cıkaibilicez artık özellikle geceleri :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@spacesman111
Uyarı aldın hayırlı olsun. Mesajını da kilitledim. Kendi mesajını da editleyemezsin. Biraz rezil ol da aklın başına gelsin. Kimse spacesman111'in yazdığı mesajı alıntı yapmasın sizin mesajlarınızı editlemek zorunda kalmayalım.

Sanki o dediklerini beni kas vs . 'yi sadece "velet" diye hitap ettiklerin diyor.

Yaşın her kaçsa senin gibi olupta böyle şeyler diyen çok gördük biz.

Wax Whine demiş ki:
@spacesman111
Uyarı aldın hayırlı olsun. Mesajını da kilitledim. Kendi mesajını da editleyemezsin. Biraz rezil ol da aklın başına gelsin. Kimse spacesman111'in yazdığı mesajı alıntı yapmasın sizin mesajlarınızı editlemek zorunda kalmayalım.
spacesman111 süresiz banlandı. Küfür içerikli mesajları kilitlemiyoruz, editliyoruz. :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
JasonWalker demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
@spacesman111
spacesman111 süresiz banlandı. Küfür içerikli mesajları kilitlemiyoruz, editliyoruz. :wink1:
Benim edit yetkim yok ama :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt