uzun zamandır beklediğimiz ecsro hala açılmadı ne zaman açılır belli değil grçektende çok sıkıldık artık peki açılmazsa vip e geçecek olan var mı ? :|

O sallama servera o kadar para vereceğime gider cipsle kola alır yerim daha iyi :D

Valla server açıldıktan beri oynuyorum(PSRO dan bahsediyorum).Yaklaşık 7 ay oldu.Ve beni gerçekten yordu.Bu sürede isroda 90 lvl char kasardım.Bi dahaki hafta ortakla isroda çekice silki botu gold paşa paşa kascaz roguemizi.Yetti artık.

WeAre

Buralıyım
CrimeIce demiş ki:
Valla server açıldıktan beri oynuyorum(PSRO dan bahsediyorum).Yaklaşık 7 ay oldu.Ve beni gerçekten yordu.Bu sürede isroda 90 lvl char kasardım.Bi dahaki hafta ortakla isroda çekice silki botu gold paşa paşa kascaz roguemizi.Yetti artık.
isro da exp kasmayı ecsro ile karıştırma isroda plus daha çeksen her ay 24 saat de kassan zor olursun 90 1 seneyi bulur çünkü isro zor bi server paran yoksa istediğin kadar ka orda 50 m 1 saat de harcadığımı 1 saate kazandığımı bilirim piyasası çok dengesiz o yüzden bıraktım şuan 8 dg itemler çok ucuz şimdi 7x olan yaşadı
vipe de oynayacağıma ko oynarım daha iyi (aslında hiç oynayamam :D) :D
bu arada yeni bi server ne zaman açılacak ??? isro da

evet normal sro da kasmak gerçektende çok zor heleki 60 level den sonra.. yani sonuna kadar kasmak istiyosan bol bol pre cekip oyun parası lazım

Yukarı Alt