<zuhaha millet yawştan anlıor çarın ne işe yaradını arkadş şaşırmış defansi görünce knka kasıorum ben walla çarı yaz maz dinlemedim dayanamadım :lol: süper gidor :lol:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Glavie ve blade dışında fazla işe yaramaz bence cold

gerçi Jigsaw abi baya kanıtladı bana karşı coldun olmayacağını ama zevk işte üstelik frost nova vazgeçemem ondan glavie çarda çok güzel ama bowcuya lightning yakışır yakında sp farmsız lightning bow rehberim ve sp farmlı fire bow rehberim yolda

sroahmet demiş ki:
Ben Full str bowerım ve aynı zaman da imbue skilim cold tu baktım cok az vuruyorum ve dondurma ozelliğinin de hic bir anlamı yok cunku pvpd universal pill kullanılıyor hic bi etkisini goremedim coldun ve fire dondum coldu 0 yaptım ve onun yerine heuksal yani glavie buildini acıyorum bence boylesi daha ii cold hic bi ise yaramaz benim kanaatimce ama karar sizin ve kardesimiz emek sarfedip hazırlamıs koymus buraya emeğe saygı Wink
hercules de glavier die bi adam da senin dediğinin tam tersini yapıp 80 de bow a döndü hem nasıl etkisi yok cold un

macrocheck demiş ki:

gerçi Jigsaw abi baya kanıtladı bana karşı coldun olmayacağını ama zevk işte üstelik frost nova vazgeçemem ondan glavie çarda çok güzel ama bowcuya lightning yakışır yakında sp farmsız lightning bow rehberim ve sp farmlı fire bow rehberim yolda
sp farmsız lightıın bowmu :lol: hangi char sp farma ihtyac duymaz allah askına guldurmee!!
we str char kasıorsun phy buff firede cold yapmırosan lightla hic ugrasma fire light yap daha ii! ilginc ilginc işler yapıonuz! light sadce nuker kullanır strde yardmcı olur yha cold acarsın %5 ihtmal lightıda cuzzi bi mktarda kullanırsın! ya da fire acarsın light kullanırsın!
sen o bowa light acıcan yanına kac fire kac cold accan? follos adayı 1 char olur!! sacma bence light bow peh cold yapmıo light yapıo lol :lol:

ebri demiş ki:
macrocheck demiş ki:

sp farmsız lightıın bowmu :lol: hangi char sp farma ihtyac duymaz allah askına guldurmee!!
we str char kasıorsun phy buff firede cold yapmırosan lightla hic ugrasma fire light yap daha ii! ilginc ilginc işler yapıonuz! light sadce nuker kullanır strde yardmcı olur yha cold acarsın %5 ihtmal lightıda cuzzi bi mktarda kullanırsın! ya da fire acarsın light kullanırsın!
sen o bowa light acıcan yanına kac fire kac cold accan? follos adayı 1 char olur!! sacma bence light bow peh cold yapmıo light yapıo lol :lol:
gülüp durma saçma bi şekilde olayı anlamamışın

her çar sp farm yapar ama oyun içinde hızlı lvl atlayıp bir an önce 80 olmak isteyen arkadaşlar için lightningden bahsetmekteyim ben çünkü kaçma hızlı koşma lightning de oyun içinde pvp de kaçmaya ihtiyacı olacak

ama 80 olduğunda lightning el yakma ile durmak ona büyük eziklik zaten sağlar skill leri 71 e çekip sp farm yapacaz tabikide

90 fire 90 lightninhg 90 pacheon açacam lightning her zaman gerekli bowcuya kaçma skill i için (Ghost walk yanılmıyorsam) 20 de cold açarsın canın isterse yüzde 20lik snow shield açarız

ebri demiş ki:
macrocheck demiş ki:

Sen benim hazırladığım çarlara nasıl folloş adayı dersin 2 rehberde oyunu bilen birimi olduğunu sanmaktasın ban lütfen

1. asıl .... adayı senin hazırladığın cold bow çünkü gerçi cold bow rehberi hazırlayan biri anlayabilecekmi bilmiyorum

YÜZDE 50 snow shield la en fazla 2 nuke de manan biticek nukerlar senle dalga geçe geçe öldürcek

2. STr cisin ve daha çok physical defans güçlendirion akla mantığa zarar

adam gibi kasmak isteyen sp tcketini presini mresini botunu alır hzlı bi seklde kasar spside yeter bosuna lght imbueye sp nie harcıosunki! he hani onları almadan kasmak isteyenler icin gusel cozum, ewt! haklısında oyle 1i zaten hzlı 1 sekilde 80 olamaz bosuna kasması yazık..

we! 2 rehberle oyunu blmek ne alaka annamadım! ben 2rehber uygun gormussem oyledir! butun charlara rehber ayarlayıncamı oyunu blmiş mi oluorsun! bak bakayım orada bi suru glavier rehberi war hepside aynı! nie tkrar ugrasıyım 1de tkrar bak bakayım benm hazrladıgım rehberlerin aynısını we ozgun fkrli 1 rehber warmı?

yine we! cold bowumdaki olayı anlamamıssın! benm gibi str ve nuker charlara ykılmayacak 1 char isteyen hereks blader mi acmak zorunda die dusundum we bunu yaptım hem okadar defi olcak hem daha hzlı kascak hemde daha cok cakıcak!(bladere gore kıyaslıorum!!)

tkrar we! ben %53 snowu pvpde oyle gelde mana bitir dercesine ac demedimki! kapıda sıkıklıkmı war dalgamı gecmek istiosun mlletle ac snowu yürü km bsy yapabilir o deflerle + %53 snow warken + stryken! asıl sen benm rehberimin amacını anlamamıssın! boyle bnm gbi pskopatlar icin 1 rehber bu! asıl oyunu bilen ezik olmadan ozgun fkrlerle farklı char yapanlardır Wink

we orada haklıydın her char farm yapmak zorunda we snraki werdigin buildte de orasını yazmadıgın icin ben direk light sandım zaten lghtında o fkrle nasl olması grektigi ust msjda yazıor!
hzlı kasmak isteyen presini spsini alır ......... !! vs

peace Wink

macrocheck demiş ki:
ok aslında comboyla fena olmaz dondurma ihtimalin yüksek

peace Wink
hehe buda 1 secenekte ben freeze konusunu fasla dusunmemiştim zaten 80lvl olupta adını duyurmak isteyen freeze reduce maxlar :) yapamayanlar ölüme snr olmaya muhtac :lolmuch:

bence light 30da bırakılıpp fire 90 yapılıp protector giyilebilir , hızlı koşmaya gerek yok...şimdi vurkaç taktiği diceksiniz ama zaten colddan 264def geliyo(çoğu strcide olmayan bi def bu) , fire 90 olunca 101 def daha kazanıyoruz 61den fark olarak (protector giyince bu rehberdeki kadar magic defans sağlar bence) hemde çift imbue açıyoruz cold+fire ....
güzel paylaşım bu arada +1923

Yukarı Alt