Bu konuda cok rehber yapıldı ama artan level ve güc istegini bence bu rehberler karsılamıyor!
Dengeleri bozan coldtaki snow shield oldu! 60lvllink sınırdan beride kafalara yerleşmiş olan fire imbue + fire nukelerden kimse vaz gecemior!We coldunda nukelerinin az caktıgı hurafesi kafalara yerleşmiş durumda tıpkı cok cakan fire nukeler gibi… Confused

Benim rehberimde Fire’ye fire shield skili dısında fasla ihtiyacımız yok! E bide okadar acmısken phy buffu kullanmamak olmaz :)

Char’ın ana we sonuna kadar yarı yolda bırakmayacak skileri Light (imbue) cold we hueksal.
Daha dayanıklı bir char isteyen Bicheonda yapabilir herturlu iş gorur  5-1 i bu yuzden cok seviorum Wink

Gelelim stats, kıyafet we skillerle

StatS
Rehberin adı ustunde 5-1! Bilmeyen arkadaslar icin nasıl sekillendireceklerini acıklayayım!
Bunu yapmanın 2 yontemi war.

1-) lvl 2 oldugumuzda Full int werioruz lvl 3 oldugumuzda 2int 1 str werioruz , lvl4 oldugumuzda full int lvl ………… lvl 45 oldugumuzda 2int 1 str ……….
Bu sekilde gidiyor ana fikri soyleycek olursak olay sundan ibaret!
Cift rakamlarda FULL İNT (2-4-20-76… vs)
Tek rakamlarda 2İNT 1 STR (3-7-67-79… vs)

2-) lvl 67ye kadar Full int kastıktan sonra lvl 80e kadar full str wererek yapıoruz!

Benim kullandıgım yontem 1.si en guseli we tam tutanı o tavsiye edecegim de odur :)

KıyafeT

Set olarak protectoru oneriorum savunmalara bakınca sizde sasırcaksınız Wink
Dipnot: bicheon olanlar garmentte giyebilir cok rahat kaldırır char garmenti strlere karsı fasla sıkıntınız olmaz! Ayrıca reinforce farkıyla daha ii nuke atabilirsiniz Wink

Ayrıca her ne set yaparsanız yapın +5 %100 blue olmasına dikkat edin :lol: butun mesele orada…

SkilleR

Konunun basında da yazdıgım gibi Light Cold forcelerimiz Hueksalda wep skilimiz olacak!

(gorseller bakımından fasla bi kaynagım yok elimden geldigince duzgun yapmaya calıstım okadarınıda mazur gorun :lol: zaten gorsellerde tanıdık diger konulardan aldım :lol:

CoLd

-Resim Silinmiş.

Light

-Resim Silinmiş.

HueksaL

-Resim Silinmiş.

Fire

-Resim Silinmiş.

Kırmızılar kesin açmanızı onerdigim skiller
Sarılar size kalmıs skiller
Yeşiller acmanızı kırmızılardan az sarılardan cok tavsiye ettigim skiller

Made by ebri Razz

ins işinize yarar ilk rehberim hayırlı ugurlu olsun :)
saygılar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ellerine sağlık ilk rehberin ama güzel olmuş.

görsellerde sabit işler yap mesela hepsinde boydan boya extraloob.com yazısını giydir logomuzu hepsinin bir köşesine koy daha düzenli gözükür ayrıca yazılarına başlıklar ve renkler atarsan daha albenisi olur ve kolay okunur gene de güzel olmuş ilk denemen için sana tavsiyem benim açtığım sabit mesajları incele Cool

extraloob demiş ki:
ellerine sağlık ilk rehberin ama güzel olmuş.

görsellerde sabit işler yap mesela hepsinde boydan boya extraloob.com yazısını giydir logomuzu hepsinin bir köşesine koy daha düzenli gözükür ayrıca yazılarına başlıklar ve renkler atarsan daha albenisi olur ve kolay okunur gene de güzel olmuş ilk denemen için sana tavsiyem benim açtığım sabit mesajları incele Cool
logo koselerde war :)
icine yazı yazmayıda blmiorum
renklendirme işine baslayayım haklısın orada
thx yorum icin Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
vip bölümüne girersen ps için içine yazı yazabilirsin orada ki sabit topiclerden öğrenip extrabeer

extraloob demiş ki:
vip bölümüne girersen ps için içine yazı yazabilirsin orada ki sabit topiclerden öğrenip extrabeer
renklendirmeler tamam sanırsam :) ps işinide snra hallederiz logolar yeter :)
psye ayıracak fasla zamanın yok ondan Neutral öss derdiyle ugrasıoz genelde testler falan pcye fasla zaman kalmıo :)

nyse rehber göz boyamamalı işe yarar bilgi wermeli kanımca işede yarıor bu sekilde char acanlar cok mutlu olcaklar :lol:

BaTTeRST demiş ki:
ben düzenlim sen koyarsın istiyosan renklendirme felan herşeyi yapabilirim
yok yha grek yok saolasın daha ne kadar renkelndiriim yow :lol: baslıklar yeter :lolmuch:

icerigyle ilgli yorum yapın yow yoww :lol:

kanka kutlarım hakkaten süper bi paylaşım çok hoj olmuş bilen bilmeyen konuşuor işte ne yapcan sen indirmişsin cewabı yerine :lol: helal sana kimin kankası falan Razz bide bowcuyu koyda kasacaz ya millet ne kastımız görsün :lol:

uncontrolled demiş ki:
kanka kutlarım hakkaten süper bi paylaşım çok hoj olmuş bilen bilmeyen konuşuor işte ne yapcan sen indirmişsin cewabı yerine :lol: helal sana kimin kankası falan Razz bide bowcuyu koyda kasacaz ya millet ne kastımız görsün :lol:
bowcuyu yarın koycam yha mrak etme :lol:
calısmaya basladım :lolmuch:

ebri demiş ki:
uncontrolled demiş ki:
aferin sana gözüm headbang2ft9 extrabeer perde

uncontrolled demiş ki:
ebri demiş ki:
uncontrolled demiş ki:
aferin sana gözüm headbang2ft9 extrabeer perde
saolasın werdigin destege kankacım mucX extrabeer

Angls demiş ki:
oldkça güzel bnm kafamdaki yapılandırma diyeiblrm ama emin değilim
bir sçeenk daha var aklımda 90 fire 90 heuksal 90 light 30 cold
yow nukersin yha 30 cold bide spearla kme karsı koycan ki follos olursun!

fire nukerde olmazzZzz :lol:

Tam benim kafamdansın benim aklımdaki çarı buraya yazmıssın yalnız ıcınden cıkamadıgım bazı durumlar var bana yardımcı olursan cok sevınırım -oyunu iyi anlayan bi insanla konusmam lazım eklersen sevinirim

edit by extraloob : sitemizde sorunlarınız dile getirebilirsiniz msn vermek yardım hattı oluşturmak yasaktır.

Natortura demiş ki:
Tam benim kafamdansın benim aklımdaki çarı buraya yazmıssın yalnız ıcınden cıkamadıgım bazı durumlar var bana yardımcı olursan cok sevınırım -oyunu iyi anlayan bi insanla konusmam lazım eklersen sevinirim

edit by extraloob : sitemizde sorunlarınız dile getirebilirsiniz msn vermek yardım hattı oluşturmak yasaktır.
tabi ederim ozel msj attım ozelden halledelm :lol: hmm

Yukarı Alt