millet buyrun
server:HongKong05
pw:e2g456
oyun açılıo ama start yok
start yoksa nedn verdin demeyin şu anda oyuna giren yok ve hepimiz oyuna girmeyi istioruz forumdada bundan başka oyunu açbilen bile bi yöntem olmadığına göre denemekte kar var açın start gelmezse kapayın sürekli bööle yaparsanız belki gelir:/

asdx7794 demiş ki:
millet buyrun
server:HongKong05
pw:e2g456
oyun açılıo ama start yok
start yoksa nedn verdin demeyin şu anda oyuna giren yok ve hepimiz oyuna girmeyi istioruz forumdada bundan başka oyunu açbilen bile bi yöntem olmadığına göre denemekte kar var açın start gelmezse kapayın sürekli bööle yaparsanız belki gelir:/
Dün gece tam 2-2:30 gibi kapandı oyun ve ben denedim dediğin gibi start gelmiyor ama şüphesiz herkes denemiştir ?!!!!!!!

neden gereksiz konular açma gereğinde bulunuyorsunuz anlamadım. tamam launcheri çalıştırdın start gelmediği taktirde ne işine yararki :evil: :evil: :evil:

asdx7794 demiş ki:
Jacabo demiş ki:
neden gereksiz konular açma gereğinde bulunuyorsunuz anlamadım. tamam launcheri çalıştırdın start gelmediği taktirde ne işine yararki :evil: :evil: :evil:
oku eğer hala aynı düşüncede isen kilitleyebilir hatta silebilirsin denyerek yaparsınızda bi yardımı olur diye vermiştim

asdx7794 demiş ki:
asdx7794 demiş ki:
Jacabo demiş ki:
oku eğer hala aynı düşüncede isen kilitleyebilir hatta silebilirsin denyerek yaparsınızda bi yardımı olur diye vermiştim
sen bu düşünceye daha sahip değilken biz gece yarısı 01-03 arası ganigani arkadaşımla beraber bu dediğin yolu coktan bulduk. hatta dediğin gibi hongkong08 paralı olduğu için hongkong un bütün serverlarını denedik ve calışan sadece 05 ti. ben e2g ile denemeleri yaparken gani arkadaşımız ise sitedeki bütün ip leri deniyordu ve launcheri ikimizde çalıştırabildik ama sonuçta starta ulaşamadık, demek ki uğraşların sonucunda hüsran oladu belki 2-3 saat uğraştık ama biz dönüpte siteye bunları yazmadık nedenide gereksiz olduğu için. şimdi anladınmı beni güzel kardeşim ?!!!!!!!

Yahu doğru sölüyor Jacabo.Biz bunu teeeeee gecenin köründe denedik.Hatta 08 kapalı dedim viplenmiş dedim bana dediki 05 açıkmış dedi.Denedik ama nafile.yani diyeceğimşudur ki gelmez size start falan.hee bana gelecek start ben kendimi pc balında yıpratıcam diyosan sen bilirsin.O dediklerin ütopyada bile olmaz çünkü oyun kapalı.

Yukarı Alt