1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

EaRTH_QuaKe

1. saroth

saroth Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Guildimiz server ilk açıldığı günden bu yana serverda bulunmaktadır. kavga etmediğimiz guild kavga etmediğimiz insan kalmamıştır. server ın en dengesiz insanlarıyla doludur guildimiz. başta ben olmak üzere bütün server i kendimize düşman etmek için elimizden gelen bütün çabayı gösterdik. revolution un dağılmasıyla onların guildden çıkan adamları guildimize çektik kendimizi bi halt sandık. böyle de devam ediyo işte. gelen gelir guildimize.

2. qitarist

qitarist Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kardeş sen git önce guildindeki çar çalan arkadaşlarına bak tamam mı o Play adlı çar benimdi alkan kaya ve durukan kaya denen 2 tane şerefsiz çaldı çarımı

Bak dikkat et burda diyo ki birinci ismim ahmet 2. ismim alkan diyo

burdaysa diyo ki çarını çaldığımız sen misin demek istiyo bu çarın eski sahibi misin ciğer söyle çarını geri veriyim diyo

burda da diyo ki bana başkası emretti ben sadece aracı oldum diyo yani alkan yapmadı oldu burda.Bana söylediler çaldım manasında.

burda da diyo ki o telefon onun değil diyo ben zaten alkanla konusuyorum.Kardeş sen bir de diyorsun ki çok saygın bir guilddir vs vs.. Guildinde hırsızları barındırıyorsun sana oyunda kaç kere msj attım ama hiçbirine cevap yazmadın bu alkan senin mahallende biliyorum çınartepede

3. qitarist

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    upp arkadaşlar lütfen bakın buraya

4. saroth

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunları acmak icin bu topici acmamızımı bekliyordun oyunda 7/24 online oldugumuzu biliyorsun sikayet etmessen nerden anlıcas kimse bize o charın calındıgına ait birsey söylemedi char calındıgında herkes global atıyor seninde global atıp bizi ve serveri bilgilendirmen lazımdı...

5. qitarist

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kardeş sizin swden kimseyi tanımıyorum ki bi Crossbow var 100 lvl rogue onla da fazla irtibata geçemiyorum sizin guilddeki immortal a dedim bir sürü msn konuşması gösterdim yine de sen yalan söylüyorsun dedi.Sana da kaç kere pm attım ama sen hiç cvp yazmadın büyük bir ihtimal afk'ydin ama

6. qitarist

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ayrıca o çarı takas etmiştim bi arkadaşımla 4 gün sonra çaldılar işte durukan ve alkna kaya

7. PhyLosHopia

PhyLosHopia Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrencii :))
    qitarist kardeşim senin şikayet ettigin saroth kim biliormusun eq nun masteri neler yapar biliormusun kendiside char calar bnm farmlı 1m spli charımı caldı istedigimdede veremem ben o charı satıcam k.bakma diebildi yüzsüz yani o guıldin tamamı hırsız lardan oluşuyor şikaey ettigin adama dikkat et o yüzden :) bunlar oyun oynamıorlar ama birini bigün yakalarsam bodruma baglayıp işkence edicem çok ciddiyim

8. qitarist

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    + 1907
    Ps:Beni de Çağır Öteki Alkan ı da Tutalım Ver elini Oduna Görsünler o zaman dünya kaç bucak

9. saroth

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizim char çaldığımızı idda eden arkadaş diğer üyeliği söylediği yalanlardan dolayı banlanmış olmalı ki başka bir id açıp tekrar bana char çaldığıma dair iftira etmeye devam ediyor. biz venüsten guild olarak geçtik 30+ kişi. Hepimiz en az 1m sp farmladık. bu serverda oynuyoruz. herhangi bir yanlışımız görülseydi serverda saygı duyulan, sözü geçen insanlardan birisi olamazdım. Çok zor değil servera girin semarkanta çıkın ve görün. Hatta ona bile gerek rev6dan bakın :) serverdaki tüm türk guildleri bizim unionumuzda. Excluzive devrimini sonlandırmak için çalışıyoruz.

Play isimli arkadaş unionumuzdaki 1 arkadaşımızın SOm+7 stafınıda çaldı ve charı sattığını idda etti. Guildden attık charı ve itemi geri almak için yapılacak birşey varsa bizde elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız.

Ps. Kaan sro devam ettiğini bilmiyordum. Msnden engelimi kaldırda arada bir laflayalım :)

10. qitarist

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kardeş sülalecek hırsız bu durukan alkan şerefsizleri galiba.Bence sende yalan söylüyorsun.ama giden gitti sin:

11. PhyLosHopia

PhyLosHopia Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrencii :))
    şimdi aslına bakarsan onlarında bnm olayda haklı tarafları var bnmde var fakat iş böle çözülmemeliydi ben artık kavga etmeyi bırakıorum char gitti ztn sıkıntı deil giden char olsun ne dielim

12. saroth

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla gitarist kardeşim attım ben play denilen arkadaşı guildden bundan sonra suçlamalarını bana değilde doğrudan o charın sahibine yaparsın bizim guildimiz ve unionumuzla hiçbir ilişkisi kalmamıştır. :)

13. qitarist

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    teşekkür ederim ilgin için sen bu arkadaşın evini adresini biliyorsun söyleyebilir misin ya da msn ver özelden konusalım

14. dennis4848

dennis4848 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim o adamı arastırdım..

baba adı : şahin KAYA

İZMİR de oturuyor semti ve ev numarasını da bulmustum unuttum :S

15. saroth

Beğenilen Mesajlar: