1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

E-pin satış sitesi kurmak hakkında?

1. Apt

Apt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar
    Arkadaşlar yasal bir e-pin satış sitesi kurmayı düşünüyorum fakat vergilendirme olayı kafamı karıştırdı.E-pin sitelerinin banka hesaplarının neden Kıbrıs'ta bulunduğunu öğrendim.Türkiye de ki vergilendirme sisteminden dolayı.Anladığım kadarı ile eğer Türkiye sınırları içinde e-pin satışı yaptığında bunun faturası sattığın e-pin fiyatının tamamı üzerinden kesiliyormuş.Yani ben 10 liraya sattığım e-pin'i 6 liradan alıyorsam bu 6 lirayı gider olarak gösterip,kâr ettiğim 4 lira üzerinden vergilendirilmem gerekiyor ancak ülkemizde satış fiyatı olan 10 lira üzerinden vergilendiriliyormuş.Yani Kıbrıs'a gidip bu işi yaparsam vergi vermeyeceğim diye anladım ben edindiğim bilgiler dolayısıyla.
    Bu konu hakkındaki sizin bilgileriniz neler acaba?

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    BursaGB API sistemine dahil olmak isteyen Online oyun Siteleri

Bulunduğunuz Bölgede (Türkiye İçi) Hergün Pazar Payı Büyüyen Online Internet oyunları Sektöründe Sizde Bayimiz Olmak İsterseniz Bize ulaşın!

* Önce Sitemize Üye Olmalısınız.
    * Bayilik İsteğinizi Bildiren E-postanızı ve varsa vergi levhanızın fotokopisini bayi@bursagb.com Adresine Yollayınız.
    * İsteğinize İstinaden Bayilik Sözleşmesi Tarafınıza E-posta Yoluyla Gönderilecektir.
    * Bayiliğiniz Onaylandığında Şifrenizle Siteye Giriş Yaptığınızda Bayi Fiyatlarını Görebileceksiniz.
    * Bayilerimiz tüm ürünlerde % 2 - 10 arasında değişen oranlarda iskontolu alım yapar Bu fiyatların üzerine Uygun oranlarda kar ekleyip müşterilerine satar.
    (Bayi olmak için İnternet kafe ve benzeri sektörde iş yapıyor olmanız yeterlidir)

KENDİME AİT ONLİNE OYUN SATIŞ SİTEM OLSUN DİYORSANIZ OKUYUNUZ

BursaGB'ye bağlı site kurmak için

BursaGB API sistemine dahil olmak isteyen Online oyun Siteleri

* Başka hiç bir ön ödeme yapmadan, 1000 TL karşılığında size, BursaGB sistemine entegre edilmiş, Online Oyun sitesi kuruyoruz, E-pin ve Diğer tüm ürünleriniz (Yang,GB,Gold,Alz) otomatik olarak sistemimizden çekiliyor.

* API sistemine dahil bayilerimizin siteleri, BursaGB’ye göre otomatik olarak güncellenecek. Yani, 1000 liraya hem bir online oyun satış sitesine sahip olacaksınız hem de api sistemine dahil olup, sadece size gelen müşterilerle ilgileneceksiniz.

* API sistemimize dahil olan her bayimiz, Özel bayi statüsünde bulunmaktadır. Fiyatlandırma konusunu hiç endişe etmeyin Olabilecek en iyi fiyatları garanti ediyoruz.

* BursaGB Olarak sizlere online oyunlar ile ilgili her türlü ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde giderme konusunda, kesintisiz bir biçim de hizmet sunmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

(API sistemine katılım bedeli 1000 tldir buna 1 yıllık sunucu hosting bedeli dahildir.)
    BursaGB A.Ş. api sistemi ile ürünleriniz için ayrı ayrı stok yapmanıza gerek kalmaz.
    - İstediğiniz ürünlerin stoklarını ve fiyatlarını internet sitenize aktarabilirsiniz.
    - Sizin tek yapmanız gereken ürünler için kar oranlarınızı belirlemektir.
    - Bu sayede yüzlerce ürünün fiyatını ve stok durumunu sürekli güncellemek zorunda kalmazsınız.
    - Ürün teslimleri otomatik yapılır.
    - Sizin sadece sitenizin reklamını yapmanız gerekir
    - Paypal ve Kredi kartı ödemeleri otomatik onaylanır.
    Teşekkür Eder, Bol Kazanç Dileriz.

Başvuru yapmak için iletişim bilgileri ve varsa sitenizin adres bilgilerini bayi@bursagb.com mail atmanız yeterli

api sistemimiz ile farklı internet sitelerinde ürünlerinizin otomatik satılmasını sağlayabilirsiniz ! Sitelerimizin başlıca özellikleri;

YÜKSEK GÜVENLİK
    SÜREKLİ GELİŞTİRİLEN YAZILIM
    PROFESYONEL TEKNİK DESTEK
    APİ BAĞLANTILARI
    YENİ EKLENTİ VE MODÜLLER
    ARAMA MOTORLARI OPTİMİZASYONU
    GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ
    24 SAAT ÖDEME VE ÜRÜN TESLİMİ
    SORUNSUZ, HATASIZ SÜREKLİ YAYIN
    DETAYLI RAPORLAMA SEÇENEKLERİ
    SOSYAL MEDYA EKLENTİLERİ
    HATALI EPİN BİLDİRİM SİSTEMİ
    PROFESYONEL TASARIM
    ÜYELİK VE BAYİLİK SİSTEMİ
    HABER VE İÇERİK SİSTEMLERİ
    YARDIM, S.S.S, DOWNLOAD BÖLÜMLERİ
    HEDİYE ÇEKİ / KUPON SİSTEMİ
    REFERANS SİSTEMİ
    GOLD TAKAS SİSTEMİ
    SON TEKLİF ENTEGRASYONU
    MOBİL ÖDEME SİSTEMİ
    KREDİ KARTI SANAL POS SİSTEMİ
    VE ÇOK DAHA FAZLASI...

E-mail yolla , her şeyi onlar yapıyorlar sen sadece elde ettiğin gelir üzerinden yıllık gelir vergisi ödüyorsun.
    Kendi başıma bu işe gireceğim diyorsan bir tane muhasebeci tutman gerekiyor...