Che Guevara demiş ki:
SePPuKu demiş ki:
Alçak olan kişi burda ben mi oluyorum? Neyse konuyu uzatmıyorum çok ileriye doğru gidecek.. :kalp:
Yanlış anladın biz seni seviyoruz :thumbsup: Fakat şu an birileri açlıktan ölürken birileri çalışmadan kazanıyorsa bu kapitalist sistemden
Çalışmadan kazanmıyorum .. Sadece babamın parasını yiyorum.. :D Zamanı gelince bende çalışacağım.. Babam 12 yaşında gurbete gitmiş o kadar çalışmış uğraşmış uğraşmış açmış dükkanı ben hiç kıymet bilmez gibi habire yiyom cs habire yiyom srohabire yiyom exl habire yiyom w* gidiyom. :D Babam diyor en zengin bizdik anamız bize kuruş vermezdi pantolumun yakası boydan boydan yırtıktı. Demir telle kapatırdım. Diyordu... Öyle acılı bir hikayesi varmış babamın..

Sen benim dediklerimi boşver olaya siyasi yaklaştım komün düşüncelerim kabardı

Che Guevara demiş ki:
Senin yazılarını okuyunca Muro aklıma geldi :mrgreen:

ps:SePPuKu seneye okuldan şutlanırsın babanın koltuğuna oturursun :mrgreen:

RollsRoyce demiş ki:
Che Guevara demiş ki:
Senin yazılarını okuyunca Muro aklıma geldi :mrgreen:

ps:SePPuKu seneye okuldan şutlanırsın babanın koltuğuna oturursun :mrgreen:
Şutlanmam seneye değilde bir dahaki seneye belkii.. :D Yada tasdik name verirler mukaattan dolayı. :P

Berbat notlarım var tarih ing dil anlatım edebiyat beden sağlık din harici, 0 yada 1 :|
Mesleğe geçiş yapıcam düz aşar bizi ordanda 2 senelik bi üni tutturdumu babadanda birşeyler var :thumbsup: yolumuzu bulucaz inş :curtain:

Che Guevara demiş ki:
SePPuKu demiş ki:
Alçak olan kişi burda ben mi oluyorum? Neyse konuyu uzatmıyorum çok ileriye doğru gidecek.. :kalp:
Yanlış anladın biz seni seviyoruz :thumbsup: Fakat şu an birileri açlıktan ölürken birileri çalışmadan kazanıyorsa bu kapitalist sistemden
O patronda belirli bir çaba sarf etmiş o koltuğa oturmak için, adam sölüyor çalışmış didinmiş öle gelmiş buralara .
Aklı başında aslında içi içini yiyen bir tedirginlik var ama belirli bir düşünce ortaya atmış çok üzerine gidildiğinden yana yatsam sölediklerini yapmış gibi olurm düşüncesinde, aklı başında onun başında :sfff:

Uğraşamam şimdi ama söyleyeyim; hepsinin ortalamaları 90 üzeri.

İyide seppuku muydu ilkokul 6ya yada 7ye gitmiyomuydu hatta resmi vardı ve vukuat yazmaktan aciz 9. sınıf öğrencisi ?

Orta okulda benimde böyleydi :D Lisede ortalama ile geçmek için bi taraflarımızı yırtıyoz :D
inş sbs yi atlatıp güzel bi liseye yerleşirsin

lotuss_ demiş ki:
Orta okulda benimde böyleydi :D Lisede ortalama ile geçmek için bi taraflarımızı yırtıyoz :D
inş sbs yi atlatıp güzel bi liseye yerleşirsin
İşte benim gibi olan birisi daha :) Bu sene son senem ve nasıl geçeceğimi düşünüyorum.Ne yapsak acaba? :D

Mopneet

arkadaşlar gerekli açıklamayı yaptım zaten o anlık sinirle yazmışım kusura bakmayın bana çok dokunan bir konudur onun için çok sinirlendim o yazıyı görünce seppuku inş. kendini toplarsın bende senle yaşıtım ama benim notlarımın senle uzaktan yakından alakasi yok biraz toparla yoksa kendinden bir yaş küçüklerle aralarında eğlence konusu olarak okursun. Bizim sınıfta olduğu için söylüyorum. Sadece bir arkadaş uyarısı gittiğin yol yanlış dönmeni tavsiye ederim orada kullandıgım kelime için k.bakma cok sinirlendigimden dolayı.

Mopneet

SePPuKu demiş ki:
hop hop drag sen kime küfür ediyorsun ya. Sanae ya sen benim hayatıma karışamazsın bunu unutma. Merak etmeyin ben düşündüm. :wink1: Ne olacağınıda gayet iyi biliyorum. Ancak ve ancak bu şekilde bana hakaret etme hakkın yok. :wink1: Ayrıca oyunu defalarca bırakıp başladım.. Her bıraktığımda hayatın anlamını anladım... Ayrıca her başladığımda oh be sro gibisi yok.. Benden bu kadar ... Oyunu bıraksam da pc bırakamam pc bıraksam cafe bırakamam.. Cs bırakmama exl bırakamam.. Yeni hayatım bu exl cs sro .. Okumazsamda babamın dükkanında çalışır biriktirir biriktirir ... Açarım bir pc'ci hiç yoktan.. Şuan okuyanlar varda ne oluyor ... İngilizce ve Bilgisayar bileyim yeter.. Fazlası için çabaya gerek yok ...
ingilizceyi nereden öğrenceksin okul dışında? bilgisayarı bizde biliyoruz zaten sokakta gördüğün 10 kişiden 5 i bilgisayar mühendisi nerdeyse:S

- Resim Silinmiş.

:coffee:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt