silkroadlife

Bilgiliyim
E-Mail Verification Nedir ?

- E-Mail Verification ; E-Mail Doğrulama anlamına gelmektedir.Charınızı e-mail adresinize kayıt ettiriyorsunuz ve bir daha mail adresinize giremeyen hiç kimse charınıza ait bir bilgiyi değiştiremiyor.

- E-Mail verification yapılan charın bilgilerinde herhangi bir değişiklik yapılmak istendiğince önce mail adresine uzun bir id ve bir link gönderiliyor , ordaki id yi kopyalayıp yine mailinize gönderilen linke tıklıyorsunuz id yi yazacağınız bir alan geliyor tabi gizli sorunun cevabıda yazılmak zorunda , id yi ve gizli sorunun cevabını yazdıktan sonra ancak char bilgilerine erişilip herhangi bir değişiklik yapılabiliyor.

- Dikkat etmenizi istediğim iki önemli şey var ; Birincisi bu işlemin geri dönüşü yoktur yani charınızı herhangi bir maile kayıt ettikten sonra bu işlemi iptal edemez ve mail adresinizi hiç bir şekilde değiştiremezsiniz kısaca o char o mail adresine tescillenir.

- İkincisi ise mailinize gönderilen her id nin 2 saat süresi vardır.2 saat içinde kullanılmayan id geçersiz olur ve yeniden id gönderilmesini talep etmeniz gerekiyor.

- Şimdi E-Mail Verfication İşlemini Nasıl Gerçekleştireceğimizi Anlatalım;

- Öncelikle http://www.joymax.com bu adrese girip kullanıcı adımız ve şifremiz ile giriş yapıyoruz.Ve Ardından üst tarafta bulunan Email Verification kısmına tıklıyoruz

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

- Karşımıza bu pencere geliyor,burdan Send Verification Code ye tıklıyoruz ve mail adresimize yine yukardaki gibi uzun bir şifre ile link gönderiyor linke tıklayıp gönderilen şifre ile gizli sorumuzun cevabını girdikten sonra değişikliklerimizi yapabiliyoruz...

Herkese kolay gelsin iyi oyunlar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bir ara ben birsey yapmadan joymax benım mailime durduk yere bunu gondermıs bende aynen yukarıdakı gıbı ıd sıfre gızlı soru yazıp emaıl verfıkasyon kodunuda yerıne yazdım yaptım. artık benım car benım email ime tapulandımı degişmicekmi? yada ben ılerde sifremi değistirmek istedim yada çarı satacam nasıl olacak?

silkroadlife

Bilgiliyim
e-mail özelligi hotmail veya gmail bilgileri bilmeden charını calamazlar
joymaxdan şifre filan herşeyi deyiştirirsin sadece E-Mail Verification yaptıgın sırada msn yada gmail adresi deyiştiremezsin peki sadece şifremi nasıl deyiştirecem dersen resimli anlatım yapabilirim
charı satacagın zaman alacak olan kişiye hotmail hesabın ile birlikte vereceksin alan kişide senin hotmail veya gmail hesabındaki bilgileri deyiştirecek

Mail Verfication Yapmanızı Tavsiye Etmiyorum Charınızı Satıcaksanız Mail İle Birlikte Satmanız Gerekiyor O Yüzden Yapmayınız Bırakın Korumasız Kalsın

arkadaşlar lütfen yardımcı olun benim mail adresime gelmiyor dogrulama linki kafayı yicem ya. kaç haftadır uğraşıyorum. gereksiz olarakta mail gelmiyor normal olarakta neden böyle bir sorun oluşuyor yardımcı olun lütfen.....

e-mail verification yararlı bir şey ancak ardından char satışını baya zorlaştırıyor.

Yukarı Alt