Böyle diyorsunuzda

Bi arkadasla iddaya girdik burdaki tüm bilgileri deiştirdim ..Fakat arkadaş yine aldı charı 10m gitmişti nasıl yaptın dedim söylemedi :)

Alternatif epostadan tut mobil numarasına kadar herşeyi deiştirdigim halde hemde anlamadım gitti

Çok yararlı bir konu arkadaşın dediği gibi yeni alınan bir çarda değiştirilmesi gerekenler var.Bunları yapmadığınız taktirde şifremi unuttumdan size sattığı çarı tekrar eline geçirebilir.

Eline sağlık;
Ama şunu belirtiyim

gmail öyle bişey ki adamlar sistemi çok güzel yapmış soyulmaya hacklenmeye karşı ,

e mail koruması gmail olan charı asla almayın,takas etmeyın..

g mail de hesabım calındı diye seçenek var bu secenek te g mail hesabı almak cok kolay

hesabı açtıgınız tarih dogum tarihi son hatırladınız şifre filan bazıları böyle ticaret yapıyor

gmail hesablı charı satıyor ve gmail hesabım calındı dıyerek bılgıleri soyluyor ve hesabı alıyor sonra charı geri alıyor

size tavsiye asla ve asla gmail hesablı char almayın

yahoo da ona benzer kesinlikle almayın..

bilmeyenler okudugunda charı ilerde satarım dusuncesı varsa gmail ve yahoo yapmasın korumayı

çok teşekkürler ellerine sağlık süper konu, e-mail korumalı char alımlarında herkezin işine yarayacak, tekrar tşkler...

GÜzell eline sağlık ama ilk açıldığı tarihi bildilermi geri alabiliyorlar :!!&%&!
Ne yazık ki başıma geldi ve çok kez tanık olduk böyle şeylere...

Ellerine Saglık gercekten guzel bir topic saolasın bu uygulamıyı bende deneycem inş başarılı olurum xD

ßakın ArkadaşLar ßu Olayın ßen Size Gerçek Yuzunu anLatayım Tabiki ßu İşi ßilen ßirinin Eline Geçerde ßilgileriniz Böyle ßirşey Olur. Diyer İnsanlar Adına ßir Şey Diyemem ßen ßu Olayı Şahsen Yaşadım 2 Defa Kimseye Ve Kımseye Kesınlıkle Tavsiye Etmiyorum Guvenmedıgınız Tanımadıgınız Şahışlardan almayınız. ßurda Herkesin Ne Oldugu ßilinmez ßelkide Guvenılır ßir İnsandır ßazı arkadaşlarımızın ßu Şekilde Çarı Vardır ßelkide sırf ßunun Yuzune Satamıyordur Vs.. ama Yapcak ßişe yok ßu Konuda Ya Guvendıgın Olcak Ya Guvendıgın... Şimdi GeLelim Olayın İç Yuzune ßen ßu İşle 4 ay Uğraştım Halende aklıma Düştükce ßakıyorum Bu Topicde ßir Konu açmıştım ama Kimse İnamamıştı Deneye ßilirsiniz

Şımdı ßu Şahsın Sizin Çarınızı alması İçin

1 ) İD
2) Gs
3) Mail Adresi

ßilmesi Gerekmektedir.
Joymax ßu İşi Yaparken ßelki ßilenleriniz Varsa Datadan Login Olurken Girmiş Oldugun İd Ve Gs ßölumunu Page64 İle Kodlamış Bu KOdu ßir çok Sitede Çözmek Mumkun Şimdi ßir örnek İle Elimden Geldigi Kadar anlayacagınız Şekilde anlatayım

https://www.joymax.com/portal/Joymax_Front.jmx?workURL=https://membercp.joymax.com//member/emailCertifyOn_Step_032.jmx?emailCertkey=MTE1MzM4OvR8e2lkbmFydXQxfGhhb1sfggfcmtpcmFuMjdAaG90bWFpbC5jb218L21lbWJlci9tZW1iZXJfbWFuYWdlMi5qbXg=
Joymax a Şifre Degiştirme İşleminde Girilen Link ßu Link Size Gondermiş Oldugu Vc Codunun ßulunmuş OLdugu alandakı Link adresi

Bu Mail adresindeki Linki Direk tıkladıgımızda Farkındaysanız Sizi joymax Şifre Degiştirme Bölumune Yönlendırıyor Tabi ßurda ßir Kaç Kod İle Oynama Yapıyoruz örnek emailcertifyon_step_032 Bölümünde

Şimdi Gelelim Esas Kod alanına

Bu Kısımda ßulunan Kod

fGtpZG5hcnV0MXxjZW1vY2FuXzI3QGhvdG1haWwuY29tfC9tZW1iZXIvZWRpdF9wYXNzd29yZDMuam14

ßizim İdimizi Mail adresimizi İçermekte Yanı Şu Şekilde

|buraya-charın-idsini-yazacan|[email protected]|/member/edit_password3.jmx

Bu Kısımları Kendimize Göre Editleyip Base 64 Koduna Çevirim Linkimize ekledigimizde ßizi Direk Şifre Degiştirme Alanına yonlendircektir

ßu İşlem 3 Aşamadan Oluşmaktadır

Dikkat Ederseniz Soyulan Çarların Maile Vc Kodu Gonderilmeden Soyma İşlemi Gerçekleşmiştir

ßen 2. aşamaya Kadar Geldim Gerisini Çözemedim ßenden ßukadar. Dikkat Ediniz KoLay GeLsin Kimse Yanlış anlamsın ßöyLe Şeylerle Uğraşmak Hırsızlıgın En ßuyugudur..

Yukarı Alt