Server
Flora
Takımı
Galatasaray
muhteşem bir topic olmuş ellerinize sağlık harika gerçekten :muck:

CPU

rank8
asıl dogrusuda bu zaten bu şekil satın algım 3 tane charım var hepsi güvenli bi şekilde duruyor artık mail korumalı char alırken korkmayın.

çok teşekkür ederiz biz de arkadaşlarla char alıcaktık kara kara düşünüyoduk ne yapıcaz diye :D ellerine sağlık

Muhteşem olmuş doğrusu , ortalıkta o kadar char varki ne olduğu belirsiz ve o kadar alıcı var ki masum ( :!: ) . Bu bilgilendirme çok işe yarayacaktır teşekkürler :coffee:

Yahooyu dediğiniz gibi yaptım fakat yine yahoo hesabım çalındı.
İçinde 99 Lv. karakter vardı hemde :/

bi char alıcam email korumalı ama herseyını deıstırsek bıle hacklenıor sizce alayımmı almıyımmı?

güvenle alınmak die baslık acmıssınız almaın dıonuz :SSS parayı yatırdım adam guvenılır gıbı bakalım ıns bı yamukluk cıkmas 250 tl BAM olur :S

Bilgileri değiştidikten sonra kimse birşey yapamaz.
Msn artık eskisi gibi değil önüne gelen hotmail hackleyemiyor. Yahoo mynet vsvs sacma mailleri koyanlar ya yanlıslık yapmıslardır yada niyetleri kötüdür.

hotmaili geri almak & hacklemek vsvs kolay iş değil . yapılsa bile kanun var nizam var. :wink1:

Ben Hotmail Korumalı Bir Char Aldım 2 ay oldu charı alalı sora baktım e mail korumalı charları geri alma diye bir konu war dondum kaldım charı alalı 2 ay oldu hala çalınabilirmi o çarı hotmail.com hesabım

Yukarı Alt