Journalist

Aileden
arkadaşlar sürücümde herşeyi yapabiliyorum cd-dvd yazıp okuyabiliyorum fakat CALL OF DUTY4 2dvd olan oyunu okumuyor dvd ler sağlam ark.da denedim oldu bende niye olmuyor lütfen yardım+çözüm
şimdiden teşekkürler

dvd yazıp okuyabiliyor diyorsun. Ama Call Of Duty4 dvdsini okuyamıyor diyosun ayrıca onuda geçtim başka arkadaşta çalışıyor diyorsun. Biraz çelişkili değil mi (: yoksa ben mi anlamadım tam olarak

efsanesrocu demiş ki:
arkadaşlar sürücümde herşeyi yapabiliyorum cd-dvd yazıp okuyabiliyorum fakat CALL OF DUTY4 2dvd olan oyunu okumuyor dvd ler sağlam ark.da denedim oldu bende niye olmuyor lütfen yardım+çözüm
şimdiden teşekkürler
Hangi birisi doğru biz nerden bilelim. :detective: Daha açık anlat. Cidden acayip çelişkili. :mrgreen:

Wicked

Game Designer
efsanesrocu demiş ki:
şimdiden teşekkürler
başka bir oyunu yüklemeye çalış onuda okumazsa o zaman okumaya yönelik bir arıza olabilir
bazen dvdlerde bu tür hatalar olabilir
bendede bazen okumuyor
ertesi gün deniyorum okuyor ^^
yinede bi baktırsan iyi olur bu tür arızaları bilgisayarcıya yada garantisi varsa garantiye ver

başka bi çözüm yolu bulamıyorum söylediklerine göre

Milyonda görülen birşey olsa da oyun CD'sinin üzerine bir bak " DVD-R " mu yoksa " DVD + R " mi yazıyor.
DVD+R ise okumama olasılığı olabilir.

Dediğim gibi milyonda bir :d

aynı olay başıma geldi silkroad ve bir kaç oyunu DVD kaydettim PC ye format attım tekrar yüklemek için okuyucuya koydum ama DVD dolu olduğu halde boş gösterdi...mecburen internetten tekrar indirdim...

Yukarı Alt