ArkadasLar 3 gundur bunun ıcın arastırma yaptım ınternet uzerınden bırcok bunun ıcın yardım ıstemıs ama cozumlerın cogu ıse yaramadı sonunda cozumu buldum ve ınternet uzerınden paylasmak ıstedım

Bırcok arkadasımızın bu problemı olacaqndan sızlere resımlı acıklama yaptm ve programı upload ettım

NOT
Program Full' dur. Serial No Rarın içindedir.

AÇIKLAMA

Bu programla dvd ye Film yazıp istediğiniz uzantıya çevirip dvd player ile izleyebilirsiniz. İnternetten film indirip bilgisayarda izleyipte Dvd player ( Tv De ) izleyemeyenler bu programı kursun sorununuz çözülecektir .

Resimli Anlatım

- Resim Silinmiş.

Programı açıp, resimde gördüğünüz gibi Dosya > Video Ekle yapıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Daha sonra Dvd ye yazmak veya uzantısını değiştirmek istediğiniz dosyayı buluyoruz.

- Resim Silinmiş.

Video yu ekledikten sonra videonun alt yazısı eklenmemiş ise resimdeki gibi alt yazı ekle seçeneğini tıklayarak alt yazıyı ekliyoruz.

- Resim Silinmiş.

Bir Dvd ye sığabilecek kadar Film yükleyebilirsiniz filmleri seçtikten sonra son olarak '' DÖNÜŞTÜR seçeneğini tıklıyoruz ve bekliyoruz bu aşama filmin süresine göre değişir. Biraz beklemelisiniz Dvd Playerin açabileceği şekilde uzantısını değişerek otomatik Dvd ye yazmaya başlar bu aşamada beklemelisiniz.

Konu sabit olursa arkadaşlarımız için kesinlikle işe yarayacaktır. Kendimden biliyorum 3 gün araştrdım .

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
omg bende sildim linkleri 7 günde banladım full paylaşım yaptı diye kaç kişi üzerine gitmişim ne yapalım şimdi T_T

Yukarı Alt