Takımı
Besiktas
Işığı yanıyor her şeyi var sanırım formattan sonra driver yüklemedim diye oluyor bu beyler ücretsiz driver bilen ö.m atsın lütfen yada başka bi çare bilen

Dvd driveri olmaz ki? Kablosunda temassızlık olabilir veya tozlanmıştır.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Aynı sorun bende de var hatta bugün flashı falan da görmedi aynı şekil formattan sonra .Hatta sistem geri yükleme bile çalışmıyor tekrar formatlıycam . Microsoftun sitesinde ;

Bilgisayarınızı güvenli modda yeniden başlatın.
Başlat'a ve ardından Çalıştır'a tıklayın.
Aç kutusuna msconfigyazın ve Tamam' ı tıklatın.
Seçmeli başlangıç' ı tıklatın.
Statik VxD sekmesinde NAVAP temizlemek için tıklatın.VxD onay kutusunu seçin ve Tamam' ı tıklatın.
Başlangıç sekmesinde Otomatik Norton Koruma onay kutusunu tıklatıp temizleyin ve Tamam' ı tıklatın.
Bilgisayarınızı Normal modda yeniden başlatın.

Adımlarını izledim düzeldi ne kadar kalıcı veya doğru bir yöntem bilemem tabi ki . Belki temassızlık vardı veya kablodan vs. vs. şansa düzelmişte olabilir :roll:

https://support.microsoft.com/en-us/kb/305671/tr

Bios'a girip bi bak görünmüyorsa ide kablosu çıkmıştır veya dvd rom bozulmuştur.

Takımı
Besiktas
Beyler bozulmuş anladığım kadarıyla ben gta5i başka pcye kursam sonra usb ile taşısam olurmu acaba ne dersiniz saçma gelmedi :D

Daha kolayı var harddiski söküp başka kasaya takabilirsin :D

Ps: Veya diğer pcdeki dvd romu söküp asıl bilgisayara takabilirsin. Laptop ise sökmesi oldukça kolay alt kapakta dvd romu tutan sadece 1 tane vida olur onu açtığın zaman dvd romu çekerek çıkarabilirsin.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Daha kolayı var harddiski söküp başka kasaya takabilirsin :D

Ps: Veya diğer pcdeki dvd romu söküp asıl bilgisayara takabilirsin. Laptop ise sökmesi oldukça kolay alt kapakta dvd romu tutan sadece 1 tane vida olur onu açtığın zaman dvd romu çekerek çıkarabilirsin.
Katil olurum ben biraz daha kasayla ilgilenirsem usb devam bro :D :D

60gb oyunu kaç defada taşıyacaksın? Flash diskin veri okuma yazma hızı ne? 10mb/s hızla yazarsa saatte 30gb veri ediyor 4 saatini falan alır herhalde :D

Yukarı Alt