Mrb.
Testuser3 123456 enter dediğimde bot kapanıyor.
Botu gösteremiyoruz???
Ne yapmamız lazım acaba...

CHaKaLL

Öğretiyorum
bot açılıyormuş gibi oluyor surat işareti çıkıyor sonra kayboluyor ve oyun açılmıyor nedendir?

Aslında extraloob olarak aracı olduğunuz bu bota daha detaylı bir anlatım Türkçe olarak konulsa bu kadar sorunla karşılaşılmaz diye düşünüyorum :roll:
Bende videodakileri takip ettim fakat videoda olanlar bende olmadı ya da eski sürümün yükleme şekli farklıydı.
Türkçe olarak görselli olsa tam süper olacak :curtain:

dediginiz herşeyi yapıyom sro botu açıyom dv3sro çalıştırıyom ıd şifreyi yazıyom tıklıyom bianda hiç bi hata vermeden hepsi kayboluyo nedendir acabaa

HellReSenT demiş ki:
dediginiz herşeyi yapıyom sro botu açıyom dv3sro çalıştırıyom ıd şifreyi yazıyom tıklıyom bianda hiç bi hata vermeden hepsi kayboluyo nedendir acabaa
Bot Acc: testuser3
Bot Şifre :123456
bunları aynen giriyorm ve hic bir hata vermeden hepsi kapanıyor... aynı sorun bende de var...
id pass alsak duzelirmii?

Beyler yaptım iyi dinleyin.Hani tek gözü gözuken adam cıkıyor ya öle bekliyor.o an C deki srobotu açın parmağa tıklayın ve start game diyin acılacaktır.Sonra gerisini biliyorsunuz zaten :oldie:

Pride sendeki hatanın aynısı bendede oldu nasıl cözdüğünü anlamadım detaylı anlatırsan cok sevinirimmm

ohh buldum be C:\Boten bunu DV3Bot metin belgesine yazdım parmakta açildi suan oyuna giriorum :D

edit- skiller gözükmüyor

Yukarı Alt