1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Düzenli internet kesintisi

1. berkhoas

berkhoas Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben kendi modemimle internete bağlanıyorum ttnet internet usrobotics modem bir süredir hergün düzenli olarak saat tam 14:00 da internet kesiliyor 10dk sonra geliyor nasıl düzeltebilirm

2. Brown

Brown Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    akıllı gıcık modem ^^

3. berkhoas

berkhoas Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. CHaKaLL

CHaKaLL Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Sorunun muhtemel sebeplerini sayayım arkadaşım ,

*Evdeki bağlantı noktalarını kontrol etmeni hatta kabloların eski ise yenilemeni tavsiye ederim.(2 telli telefon kablasu yerine 6 telli telefon kablosu almanı ve 2'şer şekilde kabloları birbirine bağlayarak üzerinden geçecek net akımını dahada sağlamlaştırmanı öneririm)

*Splitter'dan yapabiliyor olabilir yeni bir splitter alarak denemeni öneririm(2-3TL)

*Eğer kullanıyor olduğun tarife 8mbit ise düzenli olarak kesilmelerin yaşanması normaldir.Çünkü 8mbit yeni geldi ve alt yapı çalışmaları halen sürmekte.

*Evde 2 yada daha fazla telefon aynı hat üzerinden birbirine paralel bağlı ise net gidip gelme sonuçlarını doğurabilir.

*Başka bir çözüm yolu ise Adsl müşteri hizmetlerini(444 0 375) arayarak sorunun anlatmak ve çözümüne yardımcı olmalarını sağlamak.Sorun senden değilde mahalle yada bölge trafosundan da kaynaklanıyor olabilir...