Evet arkadaşlar, duyduğunuz en iyi espriyi yazın.

Deminki yazıyı yeğenim yazı ( lanet )

İnternettende olabilir.

etc.

Bu bizim arkadaş bir zaman kuş almış bir yerden.Poşete koymuş deli.Tam eve gidecek,yolda babasını görmüş.O da eve gidiyormuş."Baba sen bunu al götür eve" demiş.Babası da eve gelince annesine pazardan getirdiği poşetleri vermiş,yanında da bizim arkadaşınkini.Ne bilsin annesi hepsini buzdolabına koymuş.Neyse bizim deli arkadaş eve gelmiş,babasına poşeti sorunca "buzdolabında" demiş babası.Hemen kuşu poşetten çıkarmış ama hayvan kaskatı kesilmiş.Babası benzin damlatmış ağzına biraz.Kuş 2 dakika sonra havalanmış ama pencereye varmadan küt diye yere yapışmış.

Babası: "Benzini bitti"

Xenas

''ulan yalanı havada okla vuruyorsun '' son zmnlarda duyduğum en iyilerden birisi :)

Mehmet Akif Ersoy'u sakallı gören birisi istihzayla:
“Ayıya dönmüşsün” der.
Bunun üzerine Mehmet Akif:
”Biraz da başka yöne döneyim” der ve yönünü değiştirir.

---

Eski Sevgilim: Kubilay artık anlaşamıyoruz
Ben: neden noldu
Eski Sevgilim: ya istemiyorum ben ayrılmak istiyorum
Ben: tamam sen bilirsin.
Eski Sevgilim: üzülmüyomusun?
Ben: yoo
Eski Sevgilim: offf yaa, tamam sil numaramı
Ben: isim neydi?

Al iki örnek.

ps: hatta bunu da al

gencin biri kızın birine tutulur, ama askerlik kapıdadır çocuk askere gider gel zaman git zaman telefonlaşırlar, kız senden ayrılmak istiyorum der çocukta içinden kan ağlar ama bozuntuya vermez, peki sen bilirsin der, kız mektuplarımı ve sana zahmet yolladığım resmide yollarsan sevinirim der çocukta tmm der, neyse çocuğa çok koyar bu olay ve düşünür koğuştaki herkesten bi bayan resmi toplar yaklaşık 20-30 tane ve mektupların yanında yollar, mektubada şöyle iki satır düşer kusura bakma hangisi sensin bilemedim unutmuşum bi zahmet sana ait olanı al ötekileri geri yolla demiş

Ben:Canım sıkıldı.
Babam:Sıkıcan iyidir.Hoplayıp çıkmaz.

Bu okadar iyi bir espiri değil tai hatta bas baya iğrençlik ama ben ne zamana canım sıkıldı desem babam hep bunu der. :D

Ya eski başlığı silicektim, silme opsiyonu yok, bende hemen açık olan sekmeden bir tane yapıştırdım.

silsenebasligi.asia

TsuBaSa demiş ki:
Mehmet Akif Ersoy'u sakallı gören birisi istihzayla:
“Ayıya dönmüşsün” der.
Bunun üzerine Mehmet Akif:
”Biraz da başka yöne döneyim” der ve yönünü değiştirir.

---

Eski Sevgilim: Kubilay artık anlaşamıyoruz
Ben: neden noldu
Eski Sevgilim: ya istemiyorum ben ayrılmak istiyorum
Ben: tamam sen bilirsin.
Eski Sevgilim: üzülmüyomusun?
Ben: yoo
Eski Sevgilim: offf yaa, tamam sil numaramı
Ben: isim neydi?

Al iki örnek.

ps: hatta bunu da al

gencin biri kızın birine tutulur, ama askerlik kapıdadır çocuk askere gider gel zaman git zaman telefonlaşırlar, kız senden ayrılmak istiyorum der çocukta içinden kan ağlar ama bozuntuya vermez, peki sen bilirsin der, kız mektuplarımı ve sana zahmet yolladığım resmide yollarsan sevinirim der çocukta tmm der, neyse çocuğa çok koyar bu olay ve düşünür koğuştaki herkesten bi bayan resmi toplar yaklaşık 20-30 tane ve mektupların yanında yollar, mektubada şöyle iki satır düşer kusura bakma hangisi sensin bilemedim unutmuşum bi zahmet sana ait olanı al ötekileri geri yolla demiş
2side güzelmiş :beer:

Yukarı Alt