1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Duyarlı olun, bu bir emir değil öneri. İçeri lütfen.

1. F10diP|

F10diP| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Koordinatör
    Bu konuyu nereye açıcağımı bilemedim. En uygun burası olduğuna karar verdim. bu mesaj doğrumu bilmiyorum.
    Arrow OZELLIKLE SONUNU OKUYUNUZ LÜTFEN
    Sadece bu sabah için, içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim. Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana bırakacağım,gülümseyerek ne kadar yakıstığını söyleyeceğim. Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim. Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp, bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyecegim. Öğlenden sonra telefonun fişini çekip bilgisayarı kapatacağım ve arka bahçede oturup seninle köpükten balonlar uçuracağım. Bu öğleden sonra dondurma arabasi için çığlıklar attığında sana hiç kizmayacağım ve gelirse bir tane alacagim. Bu ögleden sonra büyüdügünde ne olacagin hakkında hiç canımı sıkmayacağım yada seni ilgilendiren konularda ikinci bir düsünce üretmeyecegim. Bu öğleden sonra kurabiye pişirirken bana yardım etmene izin verecegim ve çalismayacağım. Bu öğleden sonra Mc Donald's a gidecegiz ve iki tane çocuk menusu isteyecegiz ki,iki oyuncak alabilesin. Bu gece seni kollarimda tutacagim ve nasıl doğduğunu seni ne kadar çok sevdiğimi anlatacağım. Bu gece küvette suları sıçratmana izin verecegim ve sana hiç kızmayacağım. Bu gece geç saate kadar oturmana ve balkonda oturup yıldızları saymana izin verecegim. Bu gece yanına uzanıp en sevdigim TV programlarını bir kenara bırakıp parmaklarımı saçlarında dolaştırırken bana en büyük armağaını verdigi için Allaha şükredeceğim. Kayıp çocuklarını arayan anne ve babaları düşünecegim. Yatak odaları hastane odalarinda donuk bakislarla, daha fazla içlerinde tutamadiklari çigliklariyla hasta çocuklarini seyreden anne-babalar düsünecegim. Ve bu gece yanagina iyi geceler öpücügü için biraz daha uzun tutacagim kollarimda. Allaha senin için tesekkür edip bize yalnizca bir gün daha vermesi için yakaracagim.....
    Arrow Merhaba, Ben 29 yasinda bir babayim Eşim ve ben birlikte mükemmel bir yasami paylastik. Allah bize bir çocuk verdi ve bizi sevindirdi. Fakat çocuğumuza Beyin kanseri teshisi koydular Ve kurtulmasi için tek yolun ameliyat oldugunu söylediler. Ne yazik ki bunun için yeterli paramiz yok. AOL ve Zdnet(Zimbabve) bize yardim etme karari aldi.Bu mail ne kadar çok kisiyeyönlendirilirse,her üç kisi için 32 sent Zimbabve dolari olarak fon olusturulacak. AOL Mesaji takip edecek ve kaç kisiye ulastigini sayacak.Adres listenizdeki en az uç kisiye bu mesaji gönderin >ACIL!!!!!ULASABILDIGINIZ HERKESE ILETINIZ LÜTFEN Eger birgün siz de böyle bir mesaj göndermek zorunda kalirsaniz,okumadan silen ve iletmeyenler hakkinda ne düsünürsünüz? Lütfen tüm tanidiklariniza gönderin... Sevgili Arkadaslar,Cerrahpasa Tip Fakültesi Onkoloji Çocuk bölümünde yatan 7 yasinda Lösemi hastasi Damla Ahsan için AB-Negatif taze kana ihtiyaç duyulmaktaymis.DOKTORLARA GÖRE EN AZ 6 AY DEVAMLI KANA ihtiyaçlari var.. Yardim etmek isteyenler olursa asagida yazili ceptelefonlarindan annesine ulasabilirler.Sizde e-postayi lütfen tanidiginiz herkese gönderin. Zordurumda olan bu çocuga yardim edelim.Herkese Sağlıklı Günler...Damla'nın Annesinin tel.no. :0532 411 32 53 Sahsen ben böyle mailleri baskalarina iletmezdim,gerçek olmadigini düsündügüm için ama bu gün bu düsüncemdegisti. Damlanin annesi yazan numarayi aradim ve Yazanlarin dogru oldugunu teyid ettim.2 yildir fon aliyorlarmis mail gönderiminden. Yani yazilanlar gerçek.Sizde bütün listenize iletin.