2. Resimdeki Adam Karısını yanında zannediyor. Veya Karısı ölmüş yanında olduguna kendisini ikna ettiriyor

Jigsaw

Aileden
2. resimde pis kadın yan odada doktorla yatıyor kocası ölüm döşeğindeyken ve bir sahtekarlıkla kocasına resimdeki gibi bir düzenekle numara yapmış bulunmakta insanların ne kadar küçülüp aşağılık bir konuma düşebileceğini gösteren bir başyapıt.

Jigsaw demiş ki:
2. resimde pis kadın yan odada doktorla yatıyor kocası ölüm döşeğindeyken ve bir sahtekarlıkla kocasına resimdeki gibi bir düzenekle numara yapmış bulunmakta insanların ne kadar küçülüp aşağılık bir konuma düşebileceğini gösteren bir başyapıt.
Evet ama birinci resme gerçek anlamda bakarsak aslında fidan yetişmek bizi öldürmez yaşatır, Ama besle kargayı oysun gözünü de var tabii ki, galiba tevriye var :lol:

Jigsaw

Aileden
Ben orda adamın ölürken bile Dünya'ya fayda sağlamaya çalıştığını gördüm.

Jigsaw demiş ki:
Ben orda adamın ölürken bile Dünya'ya fayda sağlamaya çalıştığını gördüm.
Doğru.Ben ipi sarkık gördüğüm için büyümeyle alakalı düşündüm. Çok yorum çıkar bu resimlerlerden zaten.

Jigsaw demiş ki:
süper :lol: :lol:

1. resimde ben bisi anlamdım valla adam agacı susluyo agac buyyunce adam olcek ıkıncı resımdese adamın tutugu yapma bı el onu yasama baglıyor onla motıve oluyor ama onun yapma bı el dolgunu bılmıyor

1. resimde adam insanların boş şeylerle uğrastıgını kendisinin ölürken bile dünyaya bir armağan bıraktıgının sinyalini veriyor.
2. resimse ise karısı ondan bıkmış, artık kalan mirası düşünüyor veoraya sahte bir el tutuşturuyor. Kocası ise karısının onu bir an bile bırakmadığını düşünerek hayata bağlanıyor. Nitekim iyileşiyor aşağılık karısının yaptıgınıda görüyor ve karısına s... çekiyor Wink :lolmuch:

2. resme bakınca ben bi başka yorum daha yapıyorum.Bu yatalak adam kesin Türk'tür ve bizlerin ölene kadar aklı hep şeyinde olur.Bir eli kesilmiş adamın diğer elide düzgün dursun kıpraşmasın diye tutturulmuş yapay bi ele :mrgreen:

2.resimde adam yalnız kalmadıgını yada başında durmaktan sıklına birinin icadıdır ksn..

Yukarı Alt