Mısırla başlayan ayaklanma , tüm ortadoğuya yayılıyor.

Aklıma gelen ilk şey , 2012 filiminde kıyametten bahsederken dünyanın yokuluşu değilde , kaos ortamından bahsetmesi olabilirmiydi?

Mısır , Libya , Suriye , sırada Türkiyedeki Kürtler mi var? amaçları onlarıda ayaklandırıp her zaman amaçları olan Kürdistan (Büyük İsrail) ' ınımı kurmak?

İlerde hiç iyi şeyler beklemiyor bence Türkiye'yi eğer amaçlarına ulaşıp Kürdistanı kurarlar ise , Türkler ayaklanıcak mı? ABD bu karışıklıktan yararlanıp Türkiyeye operasyon düzenliyecekmi? (İran için)

bunları düşünmemek mümkün değil.

Dikkatli olmak lazım , silah taşıma yaşı 18 niye çekildi? amaç bumuydu?.. Düşünün dostlarım.. ne olucak ilerde?

Ps : Bir öğretmenim söylemişti bunu ," Hiç bir film cekilirken dünyada olmayan veya olmayacak şeylerden bahsetmez. Bu filmin senaristleri genellikle yazarlardır bildiğiniz üzre. Aslında her filimin amacı dünyaya üstü kapalı göstermektir. " demişti.

öğretmenin doğru demiş fakat türkiyede ayaklanma çıkacağını sanmıyorum . çıksada hiçbirşey olmaz ^^

Ben siyaset konuşmayı çok severim , arkadaşlarımla arada laklaklıyoruz hep diyorlar yakında Türkiye'yede sıçrar bu karışıklık diyede

Şu cevabı veriyorum her zaman , bu ayaklanmaların arkasında her zamanki gibi amaç petrol , çıkaran İsrail (ABD) bu devletin Türkiyeden alacağı birşey yok , alacağını alıyor yapacağını yapıyor. Zaten ülke onların emrinde dolayısı ile Türkiyeye en fazla olacak şey Kürdistan umuduyla kandırılan kürtleri ayaklandırıp Kürdistan (büyük israil) kurmak. , halbuki hiç biri bilmiyorki asıl ama Büyük İsrail (vaat edilmiş topraklar) ' in olması.

Çok paranoyaksınız hele bir gelsin 2012 o zaman bakarız daha çok erken :lol:

Aslında bu konu hakkında yazılıcak çok şey var ama ben şu an sadece şunu söylemek istiyorum.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Armageddon diyip topikten tüyüyorum... Fazla bilgim olabilir lakin bunları kendime saklıyorum, çünkü sonra ben daha çok biliyorum diyen biri çıkıyor her seferinde, başının dikine bu böyle bu böyle diyor, kulağını açıp bilgisine bilgi katacağına bildiği bilgiyi dogmalaştıran insanlar yüzünden susmayı tercih ediyorum... :P

TWEETY demiş ki:
Armageddon diyip topikten tüyüyorum... Fazla bilgim olabilir lakin bunları kendime saklıyorum, çünkü sonra ben daha çok biliyorum diyen biri çıkıyor her seferinde, başının dikine bu böyle bu böyle diyor, kulağını açıp bilgisine bilgi katacağına bildiği bilgiyi dogmalaştıran insanlar yüzünden susmayı tercih ediyorum... :P
Gerçekten öğrenmek isterim , çok meraklıyımdır bu konularda.

Bildiklerini , bildiklerimi paylaş , paylaşalım whiteangel

Addicted demiş ki:
Aslında bu konu hakkında yazılıcak çok şey var ama ben şu an sadece şunu söylemek istiyorum.
- Resim Silinmiş.
Keşke o lafı diyebilseydik demekten başka bir çarem kalmıyor.

Erdoğan çok iyi bi "LİDER" (!) umarım bu sözü zamanı geldiğinde söyler.

Addicted demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Bende google görsellerde bunu arıyordum Emre bulmuş^^. Yazmaya ihtiyaç duymuyorum, resim yeterli.

Kimse dil din ırk ayrımı yapmazsa ülkemizde hiç bir dış güç bizim ülkemize karışamaz. Türk, kürt, laz, çerkez hepsi kardeştir. Bunu herkes benimserse TÜRKİYE'ye hiç bir şey olmaz.

Whisk demiş ki:
Kimse dil din ırk ayrımı yapmazsa ülkemizde hiç bir dış güç bizim ülkemize karışamaz. Türk, kürt, laz, çerkez hepsi kardeştir. Bunu herkes benimserse TÜRKİYE'ye hiç bir şey olmaz.
nokta

Yukarı Alt