Jigsaw

Aileden
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

İddia ediyorum bundan daha stabil bir Windows yüklemesi yok hiç bir laptopda. İstediğiniz her yerin SS i eklenir. Her türlü Donanım / Yazılım sorununa yardımcı olunur. Tek yapmanız gereken pm atmak.

Bir bilgisayara önemli olan çok iyi parçalar takmak değil, parçalardan en yüksek verimi almaktır. Cool

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel topic, lakin pm atmak işi aklıam tkaıldı onun yerine topic açanlara yardımcı olsaydın keşke.

bu arada sisteminde ki ntfs aklımı karıştırdı bu kadar oyun ve ntfs çok tezat geldi bana stabilite fat32 ile başlar detective

şunu demekte fayda var bu kadar programla bu kadar düzgün bir sistem çalıştırmak ayrı bir başarıdır güzel güzel devamını dileriz araya 2-3 tane de dvd incelemesi koysaydın keşke veya ben başlatayayım sende devam et Cool

Nasıl böyle verim alınır acaba Bnde de laptop var çok sorun yaşıyorum pm attım Cvp pls

Jigsaw

Aileden
extraloob demiş ki:
güzel topic, lakin pm atmak işi aklıam tkaıldı onun yerine topic açanlara yardımcı olsaydın keşke.

bu arada sisteminde ki ntfs aklımı karıştırdı bu kadar oyun ve ntfs çok tezat geldi bana stabilite fat32 ile başlar detective

şunu demekte fayda var bu kadar programla bu kadar düzgün bir sistem çalıştırmak ayrı bir başarıdır güzel güzel devamını dileriz araya 2-3 tane de dvd incelemesi koysaydın keşke veya ben başlatayayım sende devam et Cool
FAT32'de maximum 4GB büyüklüğünde dosya bulundurabiliyorsun ve sürekli disk birleştirmek gerekiyor. Windows'un bazı NTFS için olan komutları çalışmıyor. Ağ paylaşımında falan. O yüzden NTFS kullanıyorum yavaş da olsa güzel. :lolmuch:

Seninki benimkinin yanında HALT etmiş :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch: DESEM ;

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bizim eski evin ordaki cafedeki pclerde 86 oyun vardı her üyenin kendi adına özel şifreli bölümü vardı her türlü prog. online oyun bulunurdu sende daha stabildir.Pabucumun stabiliristi :mrgreen:

Not stabil pc budur işte!
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Yukarı Alt