Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) eylül ayı değerlendirmesinde Beşiktaşımız, 26.sıraya yükseldi.

Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) eylül ayı değerlendirmesinde Beşiktaşımız, 26.sıraya yükseldi. Spor Toto Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi'nde oynadığı futbol ve aldığı başarılı sonuçlarla dikkatleri çeken siyah beyazlılar, "Dünyanın En İyi Futbol Takımları" değerlendirmesinde önemli bir çıkış gösterdi. Ağustos ayı değerlendirmesinde, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gerisinde 52. sırada bulunan Beşiktaş, eylül ayı değerlendirmesinde ise 26 basamak birden yükselerek, 26. oldu. Siyah beyazlı ekip, IFFHS'nin değerlendirmelerinde temmuz ayında 96. sırasında bulunurken 2 ayda toplam 70 sıra yükselme başarısı yükseldi.

Öte yandan diğer temsilcilerimizden Fenerbahçe ile Galatasaray düşüş yaşadılar. Sarı lacivertli ekip 43. sıradan 50.'liğe düşerken, sarı kırmızılılar 48. sıradan 60.'lığa geriledi. Türk ekiplerinden Trabzonspor 195., Bursaspor 228., Antalyaspor ise 330. sırada yer aldı.

Sıralamada son Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Inter 300 puanla zirvedeki yerini korurken, 279 puanlı Barcelona ikinci, 260 puanlı Bayern Münih 3. sırada yer aldı.
Kaynak: DHA

Kıskananlar çatlasın :P

Takımı
Galatasaray
26'ya yükselseniz ne olacak takım ruhu yok,alayı kartlaşmış :P

Bu cimbomlularda ne var yahu kim birşey başarsa bişi buluyorlar :)
Arkadaşlar takım tutun ama diğer takımlara düşmanlık beslemeyin.
Ps:Çok tebrik ediyorum takımımızı 2. sırada görmekten onur duyarım.1 demiyorum çünkü 1. nin yeri belli gönlümde :muck:

Biz yıllarca ilk 10'lardaydık kimse bizi tebrik etmedi hep kıskandınız :lol: Belkide ondandır ? summer4:

emreural demiş ki:
Biz yıllarca ilk 10'lardaydık kimse bizi tebrik etmedi hep kıskandınız :lol: Belkide ondandır ? summer4:
Aşın şu milleti yere gömme içgüdüsünü.Hatırlamıyorum ondan tebrik etmemişimdir :lol: Hatırlasam emin ol kutlardım.Sonuçta Türk takımıyız aramızda tatlı düşmanlıklar olabilir ama dünya takımları kapsamında her türk takımı kardeştir.Benim düşüncem böyle.Karşı çıkan varsa buyursun karşıma ^^

Mirage demiş ki:
emreural demiş ki:
Aşın şu milleti yere gömme içgüdüsünü.Hatırlamıyorum ondan tebrik etmemişimdir :lol: Hatırlasam emin ol kutlardım.Sonuçta Türk takımıyız aramızda tatlı düşmanlıklar olabilir ama dünya takımları kapsamında her türk takımı kardeştir.Benim düşüncem böyle.Karşı çıkan varsa buyursun karşıma ^^
Beşiktaşı tebrik ederimde Fenerbahçe dünya 1.si olsa yine etmem summer7:

Yukarı Alt