Liu

rank8
insanı hayattan soğutan nedenlerden biri, acı ama kokusuz olanı. şimdi türk kızlarından yola çıkarsak bizimkiler sabah akşam sıçıyor, bir nedeni yok onların. sıçmak üzerine kurulu bir bünye bizimkiler.

ama ben şimdi tahayyül edemiyorum kardeşim, terler basıyor vücudumu. carmen electra geliyor aklıma. nasıl sıçabilir lan o, nasıl böyle pis birşey yapar? aklım almıyor.
bilmiyorum belki de farklı sıçıyor o. böyle ufacık.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz bunu kız arkadaşımla şu şekilde düşünmüştük, camdan klozete kız arkadaşın oturmuş sende onu izliyorsun modeli olarak wahhhh.

bannedddd

Buralıyım
Judgement demiş ki:
insanı hayattan soğutan nedenlerden biri, acı ama kokusuz olanı. şimdi türk kızlarından yola çıkarsak bizimkiler sabah akşam sıçıyor, bir nedeni yok onların. sıçmak üzerine kurulu bir bünye bizimkiler.

ama ben şimdi tahayyül edemiyorum kardeşim, terler basıyor vücudumu. carmen electra geliyor aklıma. nasıl sıçabilir lan o, nasıl böyle pis birşey yapar? aklım almıyor.
bilmiyorum belki de farklı sıçıyor o. böyle ufacık.
http://www.itusozluk.com/goster.php/d%FCnyan%FDn+en+g%FCzel+kad%FDn%FDn%FDn+s%FD%E7%FDyor+olmas%FD+ger%E7e%F0i

C/P yapmasak nasıl olur?.. :roll:

Her insan mıçar her insan pırt yapar çok çok doğal bişi ama sen o pırt çartı curtu tuvalette değilde toplum ortasında yaparsan tepki alır doğal olarak [herşey doğal :D]
Carmen electra napsın ölene kadar içindemi briktirsin kızcağız :roll:

evet bu lafı ilk olarak lise 1 de arkadaşım bana söylemişti.
dumura ugramıştım haliyle..

k:lan olum bu elisha cuthbert çok taş ya..bi içim su adeta..
b:ya oglum geç bu ayakları.o karı da senin benim gibi insan..yeri geldiginde sümkürür..
k:yok abi be öyle deme kızcagıza..ayıp.
b:ne var lan.sen sıçıyorsun o da sıçıyor ! sen kıçını siliyorsun o da siliyor.bu kadar basit..
k: ?!?

İnsanlık hali. :roll: o kadar yediğin şey buhar olup uçmuyor işte, tuvalette çıkıyor :lol:

Yukarı Alt