Bir çoğumuz Amerikan halkının aptal olduğunu duymuşuzdur. Hatta geçen senelerde yapılan bir araştırmada yaklaşık 30 milyon Amerikalının basit bir cümleyi tam olarak okuyup yazamadığı ve lise öğrencilerinin önemli bir kısmının dünyanın yuvarlak oluşundan habersiz olduğu ... :lol:

Yok artık xD

Türkiyede 10 yaşındaki çocuğa sorsan 2 saniye düşünmez doğru cevap verir vietnam savaşını km kazandı dior kaıdnda biz dio makara:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Espio nerde Espio soralım ona da 3-5 soru :P Ama o orda Türkleri en iyi şekilde temsil ediyor :muck:

oncelikle u ile baslayan ulke sorusunun zor oldugunu dusunuyorum , USA i bende dusunmezdim belki uruguay :P
Ayrica vietnam savasini US cidden kaybetmedi , eknik olarak niye kazanmis sayilmasin :P

Neyse conileri savunmayi birakirsam cidden dunyadan haberleri yok ama onlari bizim bilgimizle karsilastirmadan once biraz tr nin nerede olduguna bakarsak nasil bu kadar bilgili oldugumuzu gorebiliriz dunya genel kulturu konusunda, amerikanin iki komsusu, meksika ve kanada, kanada ile sorun yok mexico ise sadece goc sorunu bu yuzden insanlar cidden duymuyor neler oldugunu dunyada, ve ayriica amerikalilarin zeka duzeyinin geri oldugunuda kabul etmek yanlis olmaz, bir sekilde her ailenin uyusturucu ile akrabaligi var ve hamilelikte sigara-alkol-marijuana cidden insanlari salak yapiyor.

israil ve filistini arastırıyorum
-taş atan taraf hangisiydi :lol:

Yukarı Alt