Dünyada En Çok Kime Güvenirsiniz?

• Anneme

Votes: 4 9,1%
  • Babama

Votes: 4 9,1%
  • kardeşime

Votes: 1 2,3%
  • Arkadaşıma veya dostuma

Votes: 5 11,4%
  • Kimseye

Votes: 30 68,2%

• Total voters
    44
benim bi kankam vardı gizli sorumu verdim çar soyuldu

Başkası soysa o kadar koymazdı yaw :roll:

belirsizzzzz

Aileden
Kimseye güvenmeyebilirsiniz ama hayatta güvenmeniz gereken insanlar çıkıcak karşınıza.Ben kardeşime ve kardeşim gibi sevdiğim dostuma güvenirim.

BaTTeRST demiş ki:
Kimseye güvenmeyebilirsiniz ama hayatta güvenmeniz gereken insanlar çıkıcak karşınıza.Ben kardeşime ve kardeşim gibi sevdiğim dostuma güvenirim.
cok güzel konusmus ?!!!!!!...

bütün şıkları işaretleyebilseydim hepsini işaretlerdim en alttaki hariç
babam sırları kimseye solemez (ben bunu işaretledim)
kardeşım sırlarımı şantaj olarak kullanır
annem dedikodu arasında ağzından kacırıverir
dostum değin nasıl dost olacağına bağlı kadar gün dostumu yok sa olesine dost mu dost unu iyi seçmen lazım

eğer bunlara güvenemessen zaten sen herşeyi kaybetmişindir çünkü herkez den şüphe duymaya başlarsın ve tedirgin olursun dertlerini içine atarsın bir güün öle bir olay gelirki başına ne olduğunu anlayamadın önceden biriktirdiğin olaylarda patlar kendini boğaz köprüsün en üstünde bulursun ne onlduğunu anlayamadan atarsın aşağıya

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Kimseye (kendime bile güvenmem, bazen ne yapicağim belli olmaz şizofrenim çnkü :twisted: )

Edit:

asdfasdf demiş ki:
bütün şıkları işaretleyebilseydim hepsini işaretlerdim en alttaki hariç
babam sırları kimseye solemez (ben bunu işaretledim)
kardeşım sırlarımı şantaj olarak kullanır
annem dedikodu arasında ağzından kacırıverir
dostum değin nasıl dost olacağına bağlı kadar gün dostumu yok sa olesine dost mu dost unu iyi seçmen lazım

eğer bunlara güvenemessen zaten sen herşeyi kaybetmişindir çünkü herkez den şüphe duymaya başlarsın ve tedirgin olursun dertlerini içine atarsın bir güün öle bir olay gelirki başına ne olduğunu anlayamadın önceden biriktirdiğin olaylarda patlar kendini boğaz köprüsün en üstünde bulursun ne onlduğunu anlayamadan atarsın aşağıya

Yoo hiçte öyle olmuyor :S Biraz psikolojik tedavi görüyorsun bi kaç hafta gün yüzü görmüosun sonra normale döndüğünü düşünüuorlar salıveriolar seni! ama şöyle bir şeyde var hayatı öğrenmiş oluyorsun bi nevi...

Herkesin annesi babasi bilindik anne baba modeli olmayabilir!! düşmandan beter babalar şeytandan beter analarda vardir ki bunlar bu hale gelebiliyorlar ise arkadaşlari we çevredeki insan modellerini düşünemiyorum bile!!

Yukarı Alt