Karnımız doyuyor ya, aç değiliz açıkta değiliz ya, ekonomisi en çok büyüyen 1. ülkeyiz ya, Gece gündüz çalışan Milletvekillerimiz var ya o yeter bize kardeş BUNLAR KİMİN UMURUNDA BURASI TÜRKİYE daral:

Mopneet

WikiLeaks demiş ki:
Karnımız doyuyor ya, aç değiliz açıkta değiliz ya, ekonomisi en çok büyüyen 1. ülkeyiz ya, Gece gündüz çalışan Milletvekillerimiz var ya o yeter bize kardeş BUNLAR KİMİN UMURUNDA BURASI TÜRKİYE daral:
Yazık.

Takımı
Besiktas
Mopneet demiş ki:
WikiLeaks demiş ki:
Yazık.
Kapatmış gözlerini, yürüyor.. :rolleyes1:

Mopneet

Loras demiş ki:
Beyler Wiki bi bakıma doğru söylüyor.. Aç değiliz açıkta değiliz , ekonomimiz büyüyor birazda iyi yönlerine bakmak lazım bu işlerin :thumbsup:
Bunların hepsinin iyi olduğu, haksız yere kimsenin içerde olmadığı aynı zamanda ekonomisi büyüyen, terörle mücadele edebilen aynı zamanda aç olmayan bir sürü ülke var. Neden onlardan biri biz olamıyoruz?
O kadar iyi kamufle ediyorlarki yaptıkları ş3r3fsizlikleri, bizim nesilimiz bile göremiyor olup bitenleri...

Mopneet

WikiLeaks demiş ki:
farkındamısınız bilmiyorum ama sözlerim zaten eleştiriden ibaret, halinden memnun birinin sözleri gibimi duruyor :coffee:
Kusura bakma yanlış anladım. :)
@Loras
O kadar çok kötü özellik var ki iyilerine sıra gelmiyor. Ayrıca ben ülkemi değil hükümeti eleştiriyorum.

Loras

Hükümeti bende eleştiriyorum bro fakat şu da bir gerçek ki şuan Türkiyede herhangi bir siyasi parti bunlara CHP ve MHP de dahil bu ülkede olan biteni değiştirebilicek özellikte değil.. Bu da bir gerçek :roll:

Mopneet

AKP'den daha iyi yönetirler demiyorum ama yolsuzluk yapmazlar en azından (akp kadar çok), bunu biliyorum.

siyasete tek ivme bile karışmam hatta ilerki yaşantımda oy bile vermicem ama
neye dayanarak hükümeti suçluyorsunuz?Paşalar belki birşey yaptığı için içerde?Devletin de gizli dosyaları var hatırlatırım.

Loras

mert003 demiş ki:
neye dayanarak hükümeti suçluyorsunuz?Paşalar belki birşey yaptığı için içerde?Devletin de gizli dosyaları var hatırlatırım.
Aynen bu forumda çoğu siyasi olaya karışmadım keşke yine karışmasaydım makara: makara:

Loras demiş ki:
mert003 demiş ki:
Aynen bu forumda çoğu siyasi olaya karışmadım keşke yine karışmasaydım makara: makara:
:D :kalp:

EmmaW

bende siyasete girmemek isterim genellikle ama insanlar 35-40 sene hizmet ettikleri yere ihanet etmezler.. hele onlarcası aynı halde ihanet etmez demekki bu işte bir gariplik var

EmmaW. demiş ki:
bende siyasete girmemek isterim genellikle ama insanlar 35-40 sene hizmet ettikleri yere ihanet etmezler.. hele onlarcası aynı halde ihanet etmez demekki bu işte bir gariplik var
devletin 60 milyar dolarlık hazinesi varsa, kullanacağım adamlara 3er milyon dolar verirdim :beer:

EmmaW

8 sene askeri eğitim görmüş Atatürk ahlakını görmüş işlemiş kişiler 3e değil 30 a bile yüzlerine bakmaz o işlerin bir kurumdada en fazla 2-3 çürük yumurta çıkabilir ama bukadar çıkması çok fazla.. ki içeri aldıkları adamlarıda biliyorum içlerinde eski komşumuz bile var aynı lojmanda aynı apartmanda otururduk adamı bildiğim kadarıyla tek bişey söyleyebilirim o adam satıyorsa bizde satarız bu ülkeyi

Yukarı Alt