Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Jigsaw

Aileden
Dün akşam ve bugün sabah saatleri arasında sitemizin 10 saat kadar kapalı kalmasının sebebi sunucularımızda yapılan bir bakım sırasında veritabanının üstüne milkshake dökülmesidir. 6 saatte bir otomatik yedeklenen sitemimiz yeni veritabanına aktarılıp son yedek yüklenmiştir. Nerdeyse tek bir post veya üyelik kaybolmamıştır. İlgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Jigsaw,
The Playboy

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ayıp Ama Milkshake inize Sahip Çıkın Canım :mrgreen:

Cem Abi Cok urastın Aksam Sen Ya
Okan Abi De telefona Bakmamıs
Zaten Aksam Öyle Kaldıq :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
CaN_KsK demiş ki:
Cem Abi Cok urastın Aksam Sen Ya
Okan Abi De telefona Bakmamıs
Zaten Aksam Öyle Kaldıq :mrgreen:
Nerden bileyim sunucunun üstüne milkshake döküldüğünü.. :mrgreen: :lolmuch: Allah tan yeni db ye geçtik ve screamadle halleti son yedeği yükleyip. Kaldığımız yerden devam.. headbang2ft9

Nerden bileyim sunucunun üstüne milkshake döküldüğünü.. Allah tan yeni db ye geçtik ve screamadle halleti son yedeği yükleyip. Kaldığımız yerden devam..
Cem Abi Sen kaça Kadar Urastın Aksam B :mrgreen: :mrgreen:

Kemalist ben san dedim ama kesin çay fln dökmüştür bunlar diye.. :lolmuch: :mrgreen:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
zeybekoglu demiş ki:
Xray demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
Kemalist ben san dedim ama kesin çay fln dökmüştür bunlar diye.. :lolmuch: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: nese çözüldüğüne göre sorun :lolmuch: Sorun yok :lolmuch:
çay diil milk dio milk=enerji içeceği
extraloobun pc sinin üstüne enegy drink dokulmus :lolmuch: :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen:
herkese geçmiş olsun :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
hehehe :lolmuch: Güzel espri
Bilmeyenler için Milkshake çilek süt yada çikolata süt yada karamel süt karışımıyla hazırlanan fevkaledenin fevkinde bir içecek

Ghost Spy demiş ki:
bende diyorum site açılınca niye milkshake kokuyor :mrgreen:
puahah Züpper :mrgreen: :mrgreen: zuahha :mrgreen: Koptm ha Bende bunun üstüne bi MilkShake içierm artıkın oneyse artık :mrgreen: bulurz extrabeer

xglspyxgl demiş ki:
Ghost Spy demiş ki:
bende diyorum site açılınca niye milkshake kokuyor :mrgreen:
puahah Züpper :mrgreen: :mrgreen: zuahha :mrgreen: Koptm ha Bende bunun üstüne bi MilkShake içierm artıkın oneyse artık :mrgreen: bulurz extrabeer
McDonalds ara 30 dk içinde gelsin servsini ara 10 saate gelir :mrgreen: tercihim muzlu yakında acı biber ve bilmemne pastırması çeşitleriyle exl veritabanında :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt