1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Dumbell çalışma programı

1. EmmaW

EmmaW   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    beyler geçen 4 kiloluk dumbell aldım birde göğüs yayı aldımda bunların için nasıl bir program yapmam lazım dumbella araştırdğım kadarıyla karın sırt vs. bölgelerede kas yapabiliyomuşuz bildiğiniz hazırda program varmı yada kendi yaptığınız falan? biraz göbek var eritmeye çalışıyorumda aynı anda göğüs kol falan kasıyım dedim kısacası ne yapayım günde kaç tane hangi hareket falan yardım edenlere şimdiden teşekkür

2. Uprising

Uprising   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
  3. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    bunlar var ama bunlar için sehpayada ihtiyacın var. sırt için barfiks çekmelisin boyun kısaysa kapı arası barfiks demiri al

4. Uprising

Uprising   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    ekstra olarak mekik çekmeyle filan göbek erimez koşman lazım 2 günde bir falan.bu koşuları da 100mt sprint x10 yaparsan daha faydalı olur.onun dışında hareketleri gün de 3 set 8 tekrar şeklinde yapabilirsin.Göğüs bölgesini çalıştırdığın zaman aynı zamanda tricepslerde çalışır göğüs + biceps çalışabilirsin.omuz çalışıncada bicepslerin çalışır ayrı bir gün de omuz+triceps çalışabilirsin bu sayede aynı günde 3 farklı bölgeyi rahatlıkla çalıştırırsın.Karın çalıştığın gün sırt çalışırsın aynı bölgelere etki eden hareketlerdir genelde bu bölgeleri çalıştıran hareketler.2 günde 1 karın çalışman daha faydalı olur. şimdilik bu kadar :)

5. tenpanter

tenpanter Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38