1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Düello, maç, tur Boston'ın: 97-92

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Düello, maç, tur Boston'ın: 97-92
    NBA'de Doğu Konferansı finalinde yer alacak son takım belli oldu. Boston-Cleveland serisinde Boston'da oynanan son maçı ev sahibi ekip 97-92 kazandı ve Doğu Konferansı finalinde Detroit Pistons'ın rakibi oldu. Boston'da Paul Pierce 41 sayı, Cleveland'da ise LeBron James 45 sayıyla oynadı.
    Doğu Konferansı yarı finalinde Boston Celtics-Cleveland Cavaliers serisinin 7. ve son maçından Boston galip ayrıldı.
    Serinin ilk 6 maçında ev sahibi ekiplerin üstünlüğü vardı ve bu gelenek serinin son maçında da bozulmadı. Karşılaşmanın ilk iki çeyreğinde evsahibi ekibin üstünlüğü vardı. Boston ilk yarıyı 50-40 önde kapatırken, Cleveland 3. çeyrekte farkı 5 sayıya kadar indirdi. Maçın son çeyreği ise büyük bir heyecana sahne oldu. Maçın başından beri geriden gelen Cleveland bir ara farkı 1 sayıya kadar indirse de evsahibi Boston maçtan 97-92 galip ayrılmayı başardı.
    Maçta Boston'dan Paul Pierce 41 sayı ile oynarken, Kevin Garnett da 13 sayı 13 ribauntluk bir performans ortaya koydu. Cleveland’da ise LeBron James 45 sayı, 5 ribaunt, 6 asistle oynadı.

2. EFendi

EFendi Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    harikaydı...

3. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    ohhaaa yani adamların attıkları sayılar uçuk tmm clevlanda alıştıkta boston için çok kotu bi durum bence ama sonucta finale çıktılar ve inş. detroiti elerler

4. ShootEmUp

ShootEmUp Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben macı izlerken gercekten zevk aldım ama biraz surtuşmelşer oldu macta ama iyi mactı zevkli geçti.. ?!!!!!!...