GreenPearL

Bilgiliyim
Düdüklü tencerenin içinde sıkıştı !

Şanlıurfa'da, 4 yaşındaki Esma Yıldız isimli çocuk evde oyun oynarken girdiği düdüklü tencerede sıkıştı. Ailesi tarafından çıkarılamayınca hastaneye getirilen küçük çocuk, burada da çıkarılamayınca itfaiye erleri tarafından tencerenin kesilmesiyle kurtarıldı.

İlginç olay, geçtiğimiz yıl Eylül ayıda yaşandı. İddiaya göre, Eyyübiye Mahallesi'nde yaşayan Yıldız ailesinin küçük çocuğu Esma, 12 Eylül günü akşam saat 18.00 sıralarında yemek hazırlığı yapan annesinin mutfakta çıkardığı çelik düdüklü tencerenin içerisine girdi.

Burada sıkışan ve bir türlü çıkarılamayan küçük çocuk, kurtarılması için ailesi tarafından Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Karşılaştıkları manzara doktorları şaşkına çevirirken, sonuç alınamaması üzerine itfaiyeden yardım istendi. Çağrı üzerine hastane bahçesine gelen itfaiye görevlileri, küçük çocuğu kurtarmak için çalışma başlattı.

Yaşanan ilginç olay , hastanede bulunan bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken , kazan kırım ekibinde görevli itfayeciler testereyle keserek çocuğu çıkartma kararı aldılar.Hidrolik Kesici ve ayırıcı makina ile tencerenin kesilmesi sırasında , küçük çocuğun korkmaması için gözleri kapatıldı.Kısa sürede titizlikle kesilmesinin ardından küçük cocuk esma yıldız'ın çok korktuğu gözlemlendi.Daha sonra ailesine teslim edilen küçük çocuğun aylar sonra çıkan fotoğrafları herkesi şaşkına çevirdi.

:mrgreen: :lol: Şuan koptum ilk resim çok güzel nasıl girmiş o oraya ya. :popcorn:

Takımı
Galatasaray
dün haberlerde gördüm çocuk şaşkın şaşkın bakınıyor çevresine :lol:

Yukarı Alt