Ya duck küçük zıplama gibi bişi.Oyunun bugu ve cok iyi yapabilirsen cok az bi ses cıkararak koşarmış gibi hareket edersin.Tabi bi de adamların seni vurma olasılıgı baya bi düsüyo duck yaparken.

TrowZeeN

Öğretiyorum
oyunla gir . kontrol tuşları ayarlarına gel. orada duck yazanı bul. edit e bas. sonra mouse3 ü yani mousenin topunu bi kere geri çek. orada mwheeldown yazısı cıkar. artık mousenın ortasını geri cektikce duck yapacaksın

zıplama ya da yarar sana iki kanıt soyleyecegım duck yaprak dustta ct spawnda hmn solda kucuk kaldırım tarzı yukseltı var oraya cıkarsın ıkıncısı bomba kurarken duck yap kurmaz cunku zıplarkende bomba kurulmaz ama otur yerıne tamamen sonra kalk kurar

SonSAHNE

Bilgiliyim
the Gunslinger demiş ki:
zıplama ya da yarar sana iki kanıt soyleyecegım duck yaprak dustta ct spawnda hmn solda kucuk kaldırım tarzı yukseltı var oraya cıkarsın ıkıncısı bomba kurarken duck yap kurmaz cunku zıplarkende bomba kurulmaz ama otur yerıne tamamen sonra kalk kurar
bu kanıtların aksini kanıtlayayım sana;

sen duck yaparken tekerleği aşşa indiriyosun ve sürekli bir tuşa basmış gibi oluyorsun seri seri. birde yürürken seri seri ctrl tuşuna bas. yani eğilme. buda sana seri seri eğilince duck yaptığını kanıtlayacak. Zıplma felan yok bu olayda herşey eğilmekten ibaret. zaten keyboard ayarlarında duck eğilme anlamında geçiyor :wink1:

Benim anlatmak istediğimi daha açık bir şekilde sözcüklere dökmüşsün 8)

bug Değil ki bu. hala niye karıştııryosunuz ortalığı yaf. Bug falan.Mousenin orta tuşunu geri çektiğimizde CTRL tuşuna basılıyormuş gibi görev veriyoruz. Mouse'nin orta tuşunu geri çektiğimizde her bir m.m'lik dönüşte bir kere CTRL tuşuna basmış gibi oluyoruz.Bizde onlarca m.m geri çektiğimz için onlarca kez seri şekilde ctrl tuşuna basmış gibi olup onlarca kez eğiliyoruz. Olay bundan ibaret^^

SonSAHNE demiş ki:
the Gunslinger demiş ki:
bu kanıtların aksini kanıtlayayım sana;

sen duck yaparken tekerleği aşşa indiriyosun ve sürekli bir tuşa basmış gibi oluyorsun seri seri. birde yürürken seri seri ctrl tuşuna bas. yani eğilme. buda sana seri seri eğilince duck yaptığını kanıtlayacak. Zıplma felan yok bu olayda herşey eğilmekten ibaret. zaten keyboard ayarlarında duck eğilme anlamında geçiyor :wink1:

Benim anlatmak istediğimi daha açık bir şekilde sözcüklere dökmüşsün 8)
anlamakta güçlük mü çekiyorsun az da olsa zıplar dediğimi dene küçük yerlere çıkarsın duckın ne olduğunu biliyorum

Yukarı Alt