1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Duayenler ne diyor?

1. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Fenerbahçemizin önde gelen isimleri, Lugano&Tuncay ikilisinin mutlaka transfer edilmesi gerektiğini belirtti.

Fenerbahçemizin önde gelen isimleri eski başkanlar Ali Şen, Güven Sazak, yöneticiler Şadan Kalkavan, Şevket Yılmaz, Hakan Bilal Kutlualp, Hamdi Akın, Selim Soydan ve Sadettin Saran, Lugano&Tuncay ikilisinin mutlaka transfer edilmesi gerektiğini belirtip, iki oyuncunun takımın kalitesini yukarı çekeceğini iddia etti.

Ali Şen: Tuncay ve Lugano alınırsa, bu sene yapılan en iyi transfer olurlar. Başkan Aziz Yıldırım'ın ‘süper transferler yapacağız' sözü maalesef dolmadı. Tuncay ile Lugano'nun alınması hem teselli hem faydalı olur. Havadaki değil eldeki kuşlara bakmak daha doğrudur.”

Güven Sazak: “İkisi de acilen alınmalı. Tuncay'ın tarzı biliniyor. Lugano da yürekten oynayan bir futbolcu. Taraftar, bu tarz futbolcuları sever. Fenerbahçe'yi iyi tanıyan oyuncular. Kaliteleri de tartışılmaz. İmkan varsa hiç zaman kaybetmeden ikisinin de alınması gerekir.”

Şadan Kalkavan:
    “Fenerbahçe'nin Tuncay ve Lugano'ya çok ihtiyacı var. Şu ana dek oynanan maçlarda bu gözüktü. Yönetim, Lugano ve Tuncay'la anlaşırsa çok isabetli bir işe imza atmış olur.”

Şevket Yılmaz: “Tuncay'ın tutulmaması hataydı. Tekrar alınarak yanlış düzeltilebilir. Lugano, Avrupa çapında bir futbolcu. Savunmanın göbeğindeki sıkıntıyı giderebilir. Tuncay ateşleyici özelliklere sahip. İki oyuncunun transferi, Fenerbahçe'nin havasını değiştirir.”

Sadettin Saran:
    “Bir Fenerbahçeli olarak Tuncay ve Lugano'nun geri geleceğini duyunca çok heyecanlandım. Takımın bu tip oyunculara ihtiyacı var. Kadro zenginleşir, yedek kulübesi güçlenir. Fenerbahçe'ye çok faydalı olacakları tartışılmaz.”

Hakan Bilal Kutlualp: “Tuncay, Fenerbahçe'ye malolmuş bir futbolcu. Herkes gibi alınmasına ben de çok sevinirim. Lugano kaliteli, hırslı ama ağır. Bilica da ağır bir oyuncu. Savunmada yine sorun yaşanabilir. Bu yönü de dikkate alıp çabuk bir stoper düşünülebilir.”

Hamdi Akın: “Yönetim iyi transferler yaptı. Tuncay ile Lugano'nun gelmesi, Fenerbahçe'yi güçlendirir. İkisi de bilinen oyuncular. Savunmanın göbeğindeki sıkıntı, Lugano'nun gelmesiyle ortadan kalkar.”

Selim Soydan: “Galatasaray, transferde Fenerbahçe'den öne geçti. Tuncay trasferi süper olur. Takıma hava katar, taraftarı coşturur. Lugano da hırsıyla defanstaki dağınıklılığı giderebilecek kapasitede. Hemen alınmaları gerekir.”​

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Herkes Tuncay-Lugano demiş xP

3. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Zaten bu ikili hakkında düşünceleri isteniyor :mrgreen:

4. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Tuncay bu Fenerbahçede her zaman yer bulabilecek biri. Lugano alınacaksa bilicayı geldiği gibi yollasınlar.. Lugano ile bilicanın yanyana oynamayı defansın göbeğine yerleştirilmiş bombadır yani.. Ikiside çok sert oynayan adamlar potansiyel 9 kişi bırakma riskleri her daim mevcut olur 8)

5. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    :lol: :P Hak veriyorum ama bilicanın gitmesi söz konusu olamıycağı için luganoda geldiğine göre bitirim ikili olma yolundalar