Merhaba Arkadaşlar.
Uzun zamandır SRO oynuyorum. Şuanki charım 7int 1str archer, lvl 69. Yüksek Atak değeri, Daha uzaktan vurma vs gibi şeylerle 40 lvle kadar avrupalı karakterleri yatırabiliyordum. Ama geldiğim lvlde avrupalı (gıcık :lol: ) karakterler karşısında hiç şansım kalmadı. Hali ile charımdan soğudum ve yeni bir avrupalı karakter yapılandırmaya karar verdim.
Kararım warrior build'den yana. Serverlarda çok fazla 2h sword warrior var. Biraz farklı olmak adına Dual Axe olmak istiyorum.
Buna istinaden:
1.) Olumlu yanları nelerdir?
2.) Olumsuz yanları nelerdir?
3.) Bir çok yapılandırma yazısı okudum ama kafam iyice karıştı. Warrior skillerine ek olarak hangi buff türüne sp harcamalıyım?
4.) Tavsiyelere açığım...
5.) Mutlu yıllar :) :santa:

Warrior acacaksan 2hand sword ac one hand ve dual axe pek guzel degıl.
Bunun yanında roguede xbow ve dagger da saglam karakterlerdir.

Eger 2hand sword acacaksan.

1) pvp lerde 1e 1 olmak şartıyla hiç bir inte yatmazsın hem kendı lvl ına (hemde kendı bufflarını kullanmadan) hem de kendınden 5 lvl yuksek ıntlerı tek atarak yatırırsın (mana skin kullanarak)
str lerde ise kendı lvlını rahatca alırsın.guzel bi char kasarken kolay kolay yatmaz saglam vurus gucune sahip.
2) olumsuz yönleri ise çok fazla para harcatacak sana.yan skili kesinlikle cleric açmalısın bu yuuzden koşmak iin scroll ya da drug alman lazım bu da pahalıya patlıcaktır sana.bide her avrup charın olmazsa olmazı vigorları alman gerekecek.
3)Kesinlikle cleric açmalısın çok güzel skilleri var senın kullanacagın mana ve iron skin yanına ilaveten bless speli açtın mı bi ölüm makinasına dönüşürsün.ayrıca kendını buff layabılırsn 40 lvl da acılan recovery division ile kendıne hp basabılırsın.

Dual axe hangı servrda oynadıgına baglı cunku bı char acıcaksan onun ıtemları sılahlarıda cok onemli.yani eger serverda tek sen dual axe kullanacaksan cok zorlanırsın orn kendıne sılah bulmada o yuzden serverda cok fazla var dıye bı charı acmamazlık yapma ya da yenı bır server bekle o zaman saglam bı char ac.

benm gordugum ve yasadıgım avr charların ınanılmaz guclu oldukları umarım yardımcı olmusumdur extraokk

Teşekkür ederim Arkadaşlar.
İlk açılacak serverda full ticket, bot, premium, pet vs devam edeceğim. Şimdilik 2 hafta önce açılan serverda deneme yapıyorum. Lvl 10 oldum ama hala kaleye dönme ihtiyacı hissetmedim. Sevdim avrupalıları :)

ben dual axe char açtım 20 levele kadar zor sabrettim sonunda dayanamıyıp sildim charı. çok ağır bi char bence skillleride pek iç açıcı değil en fazla verdiği atack (%185).

Uranus'te 50 lvl 2H wariorum benim tavsiyem odur 80'de cleric ' i tamamlayacağım şuan lvlimdeki glaiverlere onun bana vurdğunun 3 katını vuruyorum.Bir de cleric açık olsa wairor kasıldı mı ölüm makinesi

Axe'cinin faydalarınıda hafiften biliyorum.Çok seri skil vuruyor çabuk doluyor stun dull gibi özellikleri var yani öldürmeden bıraknayacağım diyor ama 5/3 atack farkı war 2H swordla oda tip bakımından falan çok güzel bir char daha 80 lvl göremedim ama olsa yani ii kapısır

Uranuste.. DuaL-axeyim.. Two Handed swordtan çok daha iyi. two handed sword yavs oldugundan. çabuk öLüor.. dayanamıor.. yatıramıyor karsı tarafı yane. euda hızlılık önemli.
10 Lv üstümü kesebliorum. üstelik 10k vurmasına ragmen.. ^^ hpem çünkü 13kmı ne.. xD lv 60 Dual-axe Rulez..
nickimde Axedir. uranuste Pm atablirsiniz xDD

duel axe ile devam et çünkü ben görüyorum 2 el kılıcı olan adamlar yavas ya rogue yada axe al iksi cokseri ve güçlü vuruyo teşekkürler Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

Exterminator demiş ki:
Warrior acacaksan 2hand sword ac one hand ve dual axe pek guzel degıl.
Bunun yanında roguede xbow ve dagger da saglam karakterlerdir.

Eger 2hand sword acacaksan.

1) pvp lerde 1e 1 olmak şartıyla hiç bir inte yatmazsın hem kendı lvl ına (hemde kendı bufflarını kullanmadan) hem de kendınden 5 lvl yuksek ıntlerı tek atarak yatırırsın (mana skin kullanarak)
str lerde ise kendı lvlını rahatca alırsın.guzel bi char kasarken kolay kolay yatmaz saglam vurus gucune sahip.
2) olumsuz yönleri ise çok fazla para harcatacak sana.yan skili kesinlikle cleric açmalısın bu yuuzden koşmak iin scroll ya da drug alman lazım bu da pahalıya patlıcaktır sana.bide her avrup charın olmazsa olmazı vigorları alman gerekecek.
3)Kesinlikle cleric açmalısın çok güzel skilleri var senın kullanacagın mana ve iron skin yanına ilaveten bless speli açtın mı bi ölüm makinasına dönüşürsün.ayrıca kendını buff layabılırsn 40 lvl da acılan recovery division ile kendıne hp basabılırsın.

Dual axe hangı servrda oynadıgına baglı cunku bı char acıcaksan onun ıtemları sılahlarıda cok onemli.yani eger serverda tek sen dual axe kullanacaksan cok zorlanırsın orn kendıne sılah bulmada o yuzden serverda cok fazla var dıye bı charı acmamazlık yapma ya da yenı bır server bekle o zaman saglam bı char ac.

benm gordugum ve yasadıgım avr charların ınanılmaz guclu oldukları umarım yardımcı olmusumdur extraokk
tecrübe konusuyo :mrgreen: 70 lvl two handed

benimde venuste 53 2H sword karakterim vardı..
sıkılmayan bir kişilik olmalısınız çünkü çok az skill çıkıyor ve insan sıkılıyor 53 sıkıldım ve wizard açtım.. Wink

arkadaşlar ben 49 lvl dual axe yim. çokta memnunum. 60 lvle kadar istediğimi yatırıyorum sadece daggerlerde zorlanıyorum o kadar. sserver grecee ID:ZaFer_77 yan master buff clerck.

Yukarı Alt