1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

DTP Bardağı taşıralı çok oldu!

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Dtp'li milletvekili Aysel Tuğluğ'un katıldığı yürüyüşte tehditler savruldu , Apo'ya Sayın dendi!
    ŞANLIURFA'nın Viranşehir İlçesi'nde, DTP ilçe teşkilatı ile Viranşehir Kadın Hareketi Platformu tarafından düzenlenen ve DTP Milletvekili Aysel Tuğluk'un da katıldığı kadın yürüyüşü, PKK yanlısı gösteriye dönüştü.

Üzerinde Öcalan fotoğrafları yapıştırılmış Türkçe ve Kürtçe yazılı dövizler taşıyan çoğunluğu kadın 150 kişi, sık sık PKK ve terörist başı Abdullah Öcalan lehine sloganlar attı.

Bu grup ‘Biji serok Apo’ (Yaşasın Başkan Apo’, ‘Geliyor geliyor, Apocular geliyor’, ‘Dişe diş, kana kan, seninleyiz Öcalan’, ‘PKK halktır, halk burada’, ‘Öcalan'a uzanan eller kırılsın’, ‘Erdoğan şaşırma, bizi dağa taşırma’ sloganları attı !!!

Yürüyüş Cumhuriyet Meydanı'nda sona erdi ve Aysel Tuğrul konuşmasını yaptı ;
    “Bu anlamlı eyleminizden dolayı sizi kutluyorum. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki bu coğrafya acılı bir coğrafyadır. Kadınlar olarak kör savaşın onurlu bir barışla sonuçlanması için buradayız. Ama İmralı'da yapılan uygulama, sayın Öcalan'a yapılan uygulama, hiçbir şekilde hukuki, insanı ve vicdani değildir. Biz kadınlar buna karşı çıkıyoruz. Kürt halkı, Kürt kadını bu konuda hassastır. O nedenle, bir kez daha söylüyoruz, devleti, yetkilileri duyarlılığa çağırıyoruz. Barışın gerçekleşmesi için bu savaşın bitmesi için ve barışın gelmesi için çağrı yapıyoruz. Şuna inanıyorum, biz kadınlar eğer alanlara çıkmışsak, biz kadınlar irademize sahip çıkmışsak, hiçbir güç, hiçbir komuta ve hiçbir top kadınların bu mücadelesini durduramayacaktır.”

2. Misproject

Misproject Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şerefsizler

3. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Koskoca devlet doğuya gidiyor sanki düşman topraklarında gibi seyrediyor yok böyle birşey. DTP gibi **'ler kışkırtıyor onu bunu sonra bir sürü olay.

4. Eyvallah

Eyvallah Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Apoya sayın demedikleri gün mü var yahu?

5. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +kışkırttıklarıda çoluk çocuk onlarda ne için çatıştıklarını dahi bilmiyorlar savaşcılık sanıyorlar hehal :think:

6. ExtacyOfGold_

ExtacyOfGold_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    DEMOKRASİ

7. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sitede siyasi konular konuşmak yasaktır, siyasi başlıklar açmak da. Daha dikkatli ol lütfen bir dahakine Polgara. Senden de konuyu kilitlemeni beklerdim Titus. :?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.