HeYeCaN_YoK demiş ki:
kodlar için sağol.ama bu kodları nereye nasıl yazacaz bi yardımcı olabilir misin
kodları normal yazı yazdığın yerden .notice Selam millet yazarsın canavar içni .spawn 3810 gibi.. :muck:

Kai

olduser
alper556 demiş ki:
_CrazyBlade_ demiş ki:
alper556 demiş ki:
yakında daha iyileri gelicek :wink1:
evet,ama sremu paralı olacak diyorlar,paralı olunca hiçbir bug kalmayacak normal sro gibi herşey.

tarafımızdan gelicek demiştim yani yeni projemiz olan c# emulatorunu vermeyi düşünüyoruz. dsremu gibi ancak daha bitmedi tamamlanmadı. belirli bi yol kaydettidigimizde sitelere sunucaz :thumbsup:
Hayırlısı Olsun.

Kai

olduser
HeYeCaN_YoK demiş ki:
kodlar için sağol.ama bu kodları nereye nasıl yazacaz bi yardımcı olabilir misin
Kardeş mesela tiger girl çıkartmak istiyorsun.

.spawn 1954
yazarsan tg cıkar.

Mesela,
Herkeze Selam yazmak istiyorsun,
.notice Herkeze Selam yazacaksn.

item çıkartmak için de ;

item 3419 gibi yazıyorsun,ve çantana gelıyor item.Diğer kodlarıda paylaştıgım sremu kodlarından indirip bulabilirsin.

Spiral demiş ki:
alper geçen yazdan beri uğraşıyorsunuz ama ben bi icraat göremedim açıkcası.
evet c#ile ugraşmaya baslayalı bana oldu her defasında bıraktımtan sonra geri başladık ve daha profosyonelce calıstık. şuan en iyisin yapmaya başladık.D deki tum projelerim silkroad emulatoryle ilgli topla 700 mb yi açtı düşünün artık ne kadar kod ne kadar çalışma var bu arada ben Lyzerq adımda alper degl bu arkadaşım üyeligi.

Kai

olduser
alper556 demiş ki:
Spiral demiş ki:
evet c#ile ugraşmaya baslayalı bana oldu her defasında bıraktımtan sonra geri başladık ve daha profosyonelce calıstık. şuan en iyisin yapmaya başladık.D deki tum projelerim silkroad emulatoryle ilgli topla 700 mb yi açtı düşünün artık ne kadar kod ne kadar çalışma var bu arada ben Lyzerq adımda alper degl bu arkadaşım üyeligi.
iNş.

alper556 demiş ki:
Spiral demiş ki:

alper -- yani Lyzerq(eğer gercekten de o isen)---

ya senn verdıgın D-sremu Last Source Code ile pvp yapılabilior yazmıssın ama PvP yapamadım nedendir lütfen bir yardım et ya kafayı yıcem kac gundur arıyorum sebebini bulamadım :S

berke1676 demiş ki:
alper556 demiş ki:
Spiral demiş ki:

alper -- yani Lyzerq(eğer gercekten de o isen)---

ya senn verdıgın D-sremu Last Source Code ile pvp yapılabilior yazmıssın ama PvP yapamadım nedendir lütfen bir yardım et ya kafayı yıcem kac gundur arıyorum sebebini bulamadım :S
arkadaşım içinde kodları var.. ama calısıyomu calısmıyomu bilmiyorum ancak 1-2 hafta sabredin istediginiz kadar pvp yapıcaksınız

carkoda aynı seyı soyledi 1-2 hafta sabredın pvp yapıcaksınız dedı ama 1-2 hafta sonra ne olucak(güel seyler olucak anladım da--bi anlatda ne olucagını sevinelim :) )

Yukarı Alt