Takımı
Besiktas
DRESS-AVATAR-GİYSİ'ye HANGİ BLUE'lar BASILMALIDIR

- Resim Silinmiş.
10qjcjd.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Felkulade bir başlık olmuş,sabitlik değeri yüksek bir başlık zannımca.Paylaşım için teşekkürler :muck:

FeeL demiş ki:
Felkulade bir başlık olmuş,sabitlik değeri yüksek bir başlık zannımca.Paylaşım için teşekkürler :muck:

saol JasonWalker sabitler heralde ondan önce orj paylaşım yapmak benim için zorlu bir yarış genelde o kazanıyo ama benim şeref sayılarımı da sabitliyo oda saolsun :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Cavalier demiş ki:
Mp recovery %25 increase : Her pot bastığınızda o an mp'niz ne kadar doluysa o mp nin %25 i kadar arttırır.
HP recovery %25 increase : Her pot bastığınızda o an hp'niz ne kadar doluysa o hp nin %25 i kadar arttırır.
Şurda ufak bir yanlışlık olmuş, pot kullanımına etki etmiyor recoveryler, sadece otururken ayakta dururken ufak bir HP/MP artışı olur onu arttırıyor.

Millet vay 1000 HP yerine 1250 HP gelcek omggg diye atlamasın aman blueya. Düzeltilirse iyi olacak, çok güzel bir çalışma yapmışsın. Teşekkürler. ^^

Jigsaw demiş ki:
Cavalier demiş ki:
Mp recovery %25 increase : Her pot bastığınızda o an mp'niz ne kadar doluysa o mp nin %25 i kadar arttırır.
HP recovery %25 increase : Her pot bastığınızda o an hp'niz ne kadar doluysa o hp nin %25 i kadar arttırır.
Şurda ufak bir yanlışlık olmuş, pot kullanımına etki etmiyor recoveryler, sadece otururken ayakta dururken ufak bir HP/MP artışı olur onu arttırıyor.

Millet vay 1000 HP yerine 1250 HP gelcek omggg diye atlamasın aman blueya. Düzeltilirse iyi olacak, çok güzel bir çalışma yapmışsın. Teşekkürler. ^^

teşşekkür ederim okullar nedeniyle çok giremiyorum ama 9 gün tatilde gör beni neler olucak :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet geçen gün bende inceledim bunu gayet hoşuma gitmiş sonrasında oyuna girip dresslere bakmıştım konuyuda unutmuştum :S

Görseller Yerine Bunları Koyarsan Daha İyi Olaccaktır :wink1:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Black Rain demiş ki:
Görseller Yerine Bunları Koyarsan Daha İyi Olaccaktır :wink1: