arkadaşalr bugun bi arkadaştan ne kadar cok ignore basarsan o kadar fazla ıgno0re geldıgını 5 atıştan 3 unu ıgnore geldıgını duydum onda oyle oluyomuş butun blueları ıgnore basmış ben ise atack raiting damege recvovery falan bastım bu bilgi dogrumu yardım edersenız sevinirim

Her basışında %1 ignore şansı artar hepsine ignore bassan bile 5nden 3nün ignore gelmesi için ignore şansının %60tan fazla olması gerek yanlış bilgi vermiş arkadaşın.

yani 1 drese 1 tane ıgnore mı basmak mantıklı 4 tane basmak mı daha mantıklı bnm öğrrenmek istediğim bu

Takımı
Galatasaray
mc_gregor demiş ki:
yani 1 drese 1 tane ıgnore mı basmak mantıklı 4 tane basmak mı daha mantıklı bnm öğrrenmek istediğim bu
%1 en mantıklısı diğerleri de boru değil yani :santa: Ha sürekli uniq dmg pvp peşindeysen %4 uygundur arkadaşın iyi sallamış 8O Silkroad tarihinde 5dmg ' ın 3ü ignore görülmedi :mrgreen:

ben %5 damage ıgnore hp recovery mp recovery %5 damagge absorbion aatck raiting bastım ben hem kasıyorum hem uniq kesıyorum hepsini karısık yapıom uygunmudur benımkı yoksa uniq icin yenı dres ayıp 4 ignoremı basayım

Yukarı Alt