Gala Networks Europe bir sonraki genişlemenin bu Ağustos ayı içerisinde geleceğini duyurdu.

Avrupa’nın önde gelen http://www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe, Dragonica’nın bir sonraki genişlemesi New Origin’in Ağustos ayında yayınlanacağını duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. New Origin şu ana kadar MMORPG tarihindeki en büyük içerik güncellemesi olacak ve inanılmaz genişlikte yepyeni üretim sistemi, binilebilir yaratıklar ve tamamiyle oynanılabilir yeni bir ırk gibi özellikler sunacaktır. New Origin ayrıca Dragonica oyuncularına oyunun resmi açılışından beri ilk defa eklenen yeni bir ırk sunacak. Bu ırkta değişik sınıflar mevcut olacak. İlk sunulacak olan sınıf oyundaki mevcut sınıflardan farklı olarak çağırma büyüsüne ve diğer sihirli özelliklere sahip olacak. Bu sınıf savaşlarda yardım etmek için canavarları çağırabilir veya havadan veya karadan rakiplerine ateş edebilir. Oyuncular yeni ırka 20. seviyeden sonra ulaşabilecekler. Bu ırktan yakın zamanda eklenecek başka bir sınıfta mevcut olacak.

Bundan başka, New Origin’de binilebilir yaratıklar mevcut olacak. Bu yepyeni sistem oyunculara yaratıklarını eğitme ve onları binek olarak kullanma şansı verecek. Her kahramana uyacak eski ve yeni yaratıklar oyunda mevcut olacak. Daha önce tasarlanan Üretim Sistemi ise bu genişlemede yer almayacak. gPotato.eu takımı genişleme üzerinde çalışırken, ileriki zamanda daha başka detay ve özellikler yayınlanacak.

Dragonica’nın renkli dünyasına katıl ve bu ücretsiz MMORPG’deki aksiyon dolu macerayı keşfetmeye başla. Dragonica’nın üç boyutlu manga stilindeki dünyası ve macera dolu arcade stili, çok farklı ve eşsiz bir oyun tecrübesi sunma garantisi veriyor. Karanlık zindanlarda yaratıkları avlayıp, diğer oyuncular ile PvP ve Emporia alanlarında çarpışırken yüzlerce görev ve renkli tecrübelerin keyfini çıkar. Sevimli yaratıklar, açık Pazar fonksiyonu, çift - evlilik ve arkadaşlık sistemi gibi Dragonica’nın sunduğu diğer özelliklerden birkaç tanesi. Yapman gereken tek şey bu manga stilindeki aksiyon türündeki oyunu dragonica.gpotato.eu sitesinden indirerek İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde oynamak.

Yukarı Alt