Charın ortağı dedi 113k crit attım dedi inanmadım.. 8O Sonrada bot zerkleyince izliyordum birden 75k crit vurdu.. Şaşırdım kaldım. :D Bende botu durdurdum crit atmaya çalıştım bi canavara dalarken arkadan canavar geldi crit ona vurdu. Ve sıçrama ile 65k crit :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İgnore ile güzel damageler ortaya çıkabiliyor.Ama bu damagelere alışsan iyi edersin; çünkü o kadar da abartı değiller :roll:

Sniker demiş ki:
İgnore ile güzel damageler ortaya çıkabiliyor.Ama bu damagelere alışsan iyi edersin; çünkü o kadar da abartı değiller :roll:
Ben daha yeni olduğum için alışamadım daha.. 85k vurdu az önce yakalayamadım. :D

Ben onlara tüm debufflarımla yaklaşık 20k vuruyorum da no crit no ignore no zerk nonpremium :roll:

FeeL demiş ki:
Ok ile göstermesen görmücez sanki... :roll: :D
:lol:

SePPuKu demiş ki:
Charın ortağı dedi 113k crit attım dedi inanmadım.. 8O Sonrada bot zerkleyince izliyordum birden 75k crit vurdu.. Şaşırdım kaldım. :D Bende botu durdurdum crit atmaya çalıştım bi canavara dalarken arkadan canavar geldi crit ona vurdu. Ve sıçrama ile 65k crit :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D

- Resim Silinmiş.
Güzel fakat daha yükseklerini vurmanı diliyorum :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt