Evet arkadaşlar ettiğiniz kavgalarda malup gelmemek için başvurduğunuz yollar neler :)

Ben başlıyayım en klasiğinden :P
:arrow: İlk Vuran siz olun

Walla direk ayağımı kaldırırım bel hizasına sonra gelişine yumruğu patlatırım.Bunların ustası wT'dir bakalım o ne diyecek :D

haha böyle bir konu açmayın bari hacım oturup nasıl kavga edilir onu mu konuşalım ?

Kavgaya herkez karışır.Kavganı edersin ama gidipte sağda solda yaptım ettim diye anlatmazsın.
Mağlup gelmek demek kaybetmek demektir.Oturup burada sizlede kavganın nasıl edildiğini konuşan birini bende tebrik etmek istiyorum neyse ben kaçıyorum topicten siz edin kavganızı :S

bazen etmek zorunda kalsakta kavgaya karşıyız .
amacım kavgayı çıkarmayı değil bitirmeyi öğretmekti. Zorunda kaldığımız için açtım konuyu zaten.
Ama konuşulmasının doğru olmadığını düşünüyorsanız silebilirsiniz

CaN_KsK demiş ki:
haha böyle bir konu açmayın bari hacım oturup nasıl kavga edilir onu mu konuşalım ?

Aynen Katılıyorum. Bunun Bir Amacı Yok .Teknik Ögrenmek İsteyen Bilgisayar Basında Zaman Kaybedecegine Bi Spor Kulübüne Filan Katılır Tekvando Filan.. Ögrenir Teknigi Kapar :coffee:

Windy

Cube demiş ki:

Evet arkadaşlar ettiğiniz kavgalarda malup gelmemek için başvurduğunuz yollar neler :)

Ben başlıyayım en klasiğinden :P
:arrow: İlk Vuran siz olun
heryerde kullanmayın sakın bu sözü,başınıza büyük dertler açar :thumbsup:

ve her kavgada karşınızdakiyle göz göze olun,gözünüzü hiç kaçırmayın,hareketlerini önceden sezmeye çalışın.vurduğunda yıkılmamaya çabalayın. bırakın 1 kez vursun,2. hamlede etkin bir vuruş yapmalısınız :thumbsup:

Misproject

Buralıyım
İlkokulda iken çok kavga ediyoduk ama liseye geçtim geçeli 1 kere kavga ettik onda da tam vuramadan ayırdılar.Genel de ben direk yüzüne doğru filan yumruk atarım olmadı düşürmeye çalışırım.

orta parmağımızı hafif öne doğru sabitleyip bacaklarımızın yanında bekletiyoruz.vuruş esnasında kol 180 derece olmalı (yere paralel).kesinlikle yumruğumuzu bükmüyoruz.normal birşeyden konuşuyormuş gibi yapıp birden elemanın burnuna doğru seri bir yumruk çakıyoruz.yaşınız kaç olursa olsun farketmez sümsüğü burna tam olarak oturtursanız elemanın burnu kırılır.bu karşıdakini etkisiz hale getirmenin en "etkili" yollarından biridir.tabi orta parmağınız gücünüze göre incinebilir ya da kırılabilir veya sapasağlam da durabilir "dolma" kıvamındaysa.tekme olayına falan "çok" girmeyin çünkü gayet gereksizdir ve karşıdaki elemanın hassas bölgesine temas edebilir.ve..bunu hiçbirimiz istemeyiz öyle değil mi ?
amerikan güreşlerine ilgi duyanlarınız illa ki vardır.ama öyle janjanlı hareketler yapmaya kalkışmayın lütfen.hem estetik olarak gerçekleştiremezsiniz hem de elemanın ters bir hareketinde kendinizi ters pozisyonda yerde bulursunuz.karşıdakinin burnunu hallettikten sonra zaten gerisini seri yumruklarla ve hafif diz,tekme darbeleriyle sürdürebilirsiniz.ama başta da dediğim gibi kavgaya tekmeyle başlamak son derece yanlıştır.

ps: elemanın burnu daha önceden kırılmışsa muhtemelen çok fazla acı hissetmeyecektir.bu da tehlike çanlarının sizin için çaldığının bir göstergesidir aynı zamanda.topukluyoruz.

Windy

Tarantella demiş ki:
orta parmağımızı hafif öne doğru sabitleyip bacaklarımızın yanında bekletiyoruz.vuruş esnasında kol 180 derece olmalı (yere paralel).kesinlikle yumruğumuzu bükmüyoruz.normal birşeyden konuşuyormuş gibi yapıp birden elemanın burnuna doğru seri bir yumruk çakıyoruz.yaşınız kaç olursa olsun farketmez sümsüğü burna tam olarak oturtursanız elemanın burnu kırılır.bu karşıdakini etkisiz hale getirmenin en "etkili" yollarından biridir.tabi orta parmağınız gücünüze göre incinebilir ya da kırılabilir veya sapasağlam da durabilir "dolma" kıvamındaysa.tekme olayına falan "çok" girmeyin çünkü gayet gereksizdir ve karşıdaki elemanın hassas bölgesine temas edebilir.ve..bunu hiçbirimiz istemeyiz öyle değil mi ?
amerikan güreşlerine ilgi duyanlarınız illa ki vardır.ama öyle janjanlı hareketler yapmaya kalkışmayın lütfen.hem estetik olarak gerçekleştiremezsiniz hem de elemanın ters bir hareketinde kendinizi ters pozisyonda yerde bulursunuz.karşıdakinin burnunu hallettikten sonra zaten gerisini seri yumruklarla ve hafif diz,tekme darbeleriyle sürdürebilirsiniz.ama başta da dediğim gibi kavgaya tekmeyle başlamak son derece yanlıştır.

ps: elemanın burnu daha önceden kırılmışsa muhtemelen çok fazla acı hissetmeyecektir.bu da tehlike çanlarının sizin için çaldığının bir göstergesidir aynı zamanda.topukluyoruz.
çok etkili olmaz :wink1: karşındaki adamın ne olduğunu,neyle ilgilendiğini bilemessin, :thumbsup:

Windy

yasin2581 demiş ki:
yanına konusur gibi yaklaşıp burnunun ortasına kafayi kodumu kıvranır yerde .Burnu kırılır. :coffee:
burun kırılmasını çok kolay sanıyorsunuz sanırım

hasta;
-doktor bey burnuma kapı çarptı
doktor;
-kesin kırılmıştır :detective:

Yukarı Alt