- Resim Silinmiş.

veya

- Resim Silinmiş.

yaptırmanı öneririm boyutu ayarlanıyor,şahsen ben bu sene liseyi bitiriyorum.bitsin yaptıracağım.tavsiye ederim :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
CherryBrandy demiş ki:
SweeTDeviL demiş ki:
bekir13 demiş ki:
http://www.eviltattoo.com/images/3dtattoos39.jpg bu dogme cook hosuma gitti ne kadara patlar bilmiyorum amerikada 200$
8O summer5:
adamın aldığı o 200$ varya cent'ine kadar helal :buddha:

imza yorumuma gelince. bu yaz okul bittiğinde Atamız'ın imzasını yaptıracağım 8)
o dövme ne amerikada ne türkiyede 200$ a yapılmaz :roll: o tür dövmeler en az 3-4 seansta yapılır o dövmenin 1000-2000 $ dan az olduğunu düşünmüyorum. bekir13 bilgiyi yanlış almış yada sıkılamış bilemiycem :coffee:

aga ben yarın yaptırıyorum bi arkadaşıma.hoşuma giden bi kılıç resmi var ve ayrıca altına bide yazı yazdırcam.sol omzumun arkasına yaptırcam.mademki dövme yaptırcaksın sanada banada hayırlı olsun şimdiden :)

Lise bitecek sıra banada gelecek :D
iyi düşünmelisin bence öyle aceleye gelecek iş değil, :) Benim daha 2 sene kadar vaktim var karar vermek için iyi bir zaman :)

Niobe demiş ki:
Arkdş Dirsek - Bilek arasına Atatürk İmzası yaptırdı çok şekil duruyo tavsiye ederim..
Resmi netten buldum..Aynı Resimdeki yere biraz daha alt tarafa doğru olursa süper..

Resimdeki adam şarkıcı Fedon :D

Önce diyanet e sormalisin boy abdesti geçerli olmuyor kalıcı dövmede gibi bir söylenti var bunu bi araştır .

Beyler çok yakın tanıdığım biri emekli imam.
Benim dinle işim yok o ayrı.

Şimdi müslümanlar için açıklıyorum dinleyin.
Derinin altına yapılan dövme benekleri kapamaz beneklerden su geçtiğinde-terlediğinde abdestin olur.

Hiç dövme yaptırmadım bilmem.
Alın size bilgi.

Yalnız şöyle birşey vardır ; Yaratıcı yarattığını yarattığı gibi görmek ister, vücudun insan üstünde hakkı vardır.
Bunuda hesaba katın.

Size kalmış.

Döverler. ^^

Bizim basketbolda koçun sırtında ikiz lotus ejderi vardı, bütün sırtını kaplıyordu.

Askerden bir geldi, artık yok.
Bıçakla kazıtmışlar. :)

HurRicanEmJ demiş ki:
mavii demiş ki:
Askerliğini yapmadıysan dövme seni çok sıkıntıya sokar haberin olsun
5 yıl kadar zaman var daha ona da nasıl bır sıkıntıya sokar anlamadım :curtain:
off daha küçükmüşsün ben sandım askerliğini bitirdinde bence yaptırma dediği gibi çok zora sokar seni

CherryBrandy demiş ki:
SweeTDeviL demiş ki:
bekir13 demiş ki:
http://www.eviltattoo.com/images/3dtattoos39.jpg bu dogme cook hosuma gitti ne kadara patlar bilmiyorum amerikada 200$
8O summer5:
adamın aldığı o 200$ varya cent'ine kadar helal :buddha:

imza yorumuma gelince. bu yaz okul bittiğinde Atamız'ın imzasını yaptıracağım 8)
hersey turkiyedeki kadar pahali degil benim yasadigim state , staten state degisir herseyin fiyati
bide ark. ne yaptiricagin onemli degil saglikli bir yerde yaptir ignesini yeni taktirt sana tek dicegim oo

Guathema demiş ki:
HurRicanEmJ demiş ki:
mavii demiş ki:
Askerliğini yapmadıysan dövme seni çok sıkıntıya sokar haberin olsun
5 yıl kadar zaman var daha ona da nasıl bır sıkıntıya sokar anlamadım :curtain:
off daha küçükmüşsün ben sandım askerliğini bitirdinde bence yaptırma dediği gibi çok zora sokar seni

19 yaşındayım uni bitesiye 5 yıl geçer dedim o kadar da kücük sayılmam hani :roll:

Yukarı Alt