Valla bildiğim yer yokda çok dikkatli seç yaptıracağın yeri. Benim bi arkadaş yaptırmıştı ona sorarım bi nerde yaptırmış ^^

Addicted demiş ki:
Valla bildiğim yer yokda çok dikkatli seç yaptıracağın yeri. Benim bi arkadaş yaptırmıştı ona sorarım bi nerde yaptırmış ^^
İyi olur bro , o kadar aman aman büyük birşey yaptırmayacağım :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle'a pm at o yaptırmıştı iyi bir dövmeciydi ayrıca gene yaptıracaktı kısacası sektörü takip ediyor makara:

Ps : anne baba ismi hoş değil içkili bir mekanda lavuğun biri ne .ikindirik dövmen var vb. bir cümle kuracak olsa al başına dert böyle şeylerde bu yüzden manasız görseller tercih edilir.

Ps2 : barmen oğuz atak sırf sırtında Allah dövmesi var diye hedef gösterildi ve öldürüldü. o gece bende o bardaydım ve herifle sohbetim olmuştu ertesi sabah herifi vurdular şoke olmuştum 8O

Atatürk imzası süper seçim bende bi ara geçicisini yaptırmıştım ama kalıcı cesaret edememiştim :P Anne baba ismine gelince okan abi haklı gibi :)

BaSoryong

Buralıyım
Bende yaptırıcam kolumda ufaklıktan hatıra faca izleri var onları kapatmayı duşunuyorum ama yıl gectikce kayboluyor birazda kılansam sorun kalmıcak gibi :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
exotic demiş ki:
Atatürk imzası süper seçim bende bi ara geçicisini yaptırmıştım ama kalıcı cesaret edememiştim :P Anne baba ismine gelince okan abi haklı gibi :)

ben 5 yıldır hiç haksız çıkmadım çıkmamda 8)

Mopneet

Bakırköy'de Cumhuriyet Meydanı'ndaki Burger King'in yanında küçük bir yer var. Yıllardır orada, bir sorun olacağını sanmıyorum.

@cambaz738

Teşekkür ederim. :muck:

@extraloob

Çok doğru ancak ben o kadar büyük puntolar ile yazdırmayacağım ve yazdıracağım yerin pekte görünür olacağını sanmıyorum. Zaten adını yazmayacağım baş harfleri ile oluşan birşey yaptırmak istiyordum. Bu arada tavsiyelerin için teşekkür ederim. :nod:

@Mopneet

Teşekkür ederim. :muck:

Yukarı Alt