Server
Flora
Takımı
Galatasaray
koluma dövme yaptırmayı düşünüyorum lakin ne yaptıracağıma karar veremedim ilk düşüncem ise geçici bir dövme yaptırmak ve kullanılabilirliğine bakmak.

deneyimli olanlar dövme için bilgi verirlerse çok sevinirim.

yazı mı olsun görsel mi ?
renkli mi olsun tek renk mi ?

carlos, deivid, nobre bunların dövmeleri gibi düşünüyorum.

örnek : koluma extraloob yazabilirim.

okan abi topic i ilk gördüğümde 'dövme' hakkında noluyo yaa kimi dövmüşler falan die düşündüm ama jeton sonradan düştü :oops: benim fikrim sadece siyah renkte extraloob yazdır koluna.ben yazın denemiştim geçici dövmeyi ve yazı gerçekten hoş duruyor.ama kolların biraz kaslı veya biraz kalın olmalı.o zmana cidden hoş duruyor :headbang:

Okan abi sana tavsiyem suan İn olan yazı şeklinde olan dövmedir şimdinin modası tek ren yazı dövmelerdir.Şahit olmak istiyorsan Marmaris İçmeler derim :).

bnde yazın denemıstım gecıcı bır dowme (( hınt kınasıyla )) cok hos duruor ama ne yapacagına bence sen karar wer :D

bannedddd

Buralıyım
İtalik, güzel fontta siyah bir extraloob yazısı çok hoş durur. 8)

hacım ben bi kaç kişide gördüm birinde roman harfleriyle God is Love yazıordu diğerinde çince bişiler yazıordu sanırım ismiydi öle bişiler düşüne bilirsin (kol altı için )

Hacım Matias Delgado diyorum baska bisey demiyorum.Onun kolundaki yazı tipiyle Okan yazdır koluna güzel olur bence.

Bu kdr uçucagını sanmam ama benim fikrim olan sırtına bir melek yaptırabilrsin :D İnsallah kendime bunu yapıcam.

Eger koluna yaptırmayı düşünürsen kesinlikle yazı tiplerini denemen gerek.
Vücuduna yaptıracaksan alımlı ve buyuk bir şeyler yaptırmanı tavsiye ederim.
Ayağıma yaptıracam diyorsan ayak boyutuna uygun ilgi cekici tribal dövme tercih et okan abi.
Ayrıca geçici yaptıracaksan tek renkten yaptır.Geçicilerde renkli tonlar sırıtır.

Dövme çok ciddi bir konudur.Sonuçta hayatının sonuna kadar taşıyacaksın.Belli bir motif ve simgeye dayandırılmalı ve paradan kaçınılmamalıdır.Bnce yapılan motife siyahmı renkli mi daha iyi gidiyorsa öle yaptırılmalı.
Hz.İsanın çarmağa gerilmiş resmi sırtına güzel gidier abi :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler sırt falan beni bozar ben gözüksün istiyorum kol da bu aralar çok uygun gibi duruyor bir de yazı ile pekiştirdik mi tamamdır.

görseller ve bilgiler için çok teşekkürler, istanbulda özellikle geçici olarak ilk şurada yaptır diyebileceğiniz bir yer varmı yoksa taxim'de bir mekanda yaptırıp geçeyim mi !

Yukarı Alt