Dosya.tc sitesi yakın bir zamanda yeni bir yapılanma sürecine girecektir.Bu yüzden bir müddet kapalı kalacaktır.17.09.2009 tarihinde sitedeki tüm dosyalar silinecektir.Önemli dosyalarınızın silinmemesi için lütfen yedekleme yapınız.Bugüne kadar vermiş olduğunuz destekler için hepinize çok teşekkür ederiz.

Saygılar, dosya.tc @ aLper#24 :wink1:

Eğer bir güncelleme & değişiklik yapılacak olursa, ben size bildireceğim. Hiç merak etmeyin, dosyaların silimi değişiklik içindir. Önemli uploadlarınızı lütfen tekrar uploadlayınız.. :dance:

Bir upload siteside aynısını yapmıştı.
hemenpaylas tı sanırım.
O günden sonra hemenpaylası gören olmadı...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ben bu dosya.tc'yi tüm forumlara rezil etmiştim , o günden sonra kullanmadım bir daha. Benim sebepsiz yere dosyalarımı silip hiç bir açıklamada yapmamışlardı . Aynı terbiyesizliği şimdi herkeze yapıyorlar. Serverları dolunca hemen sil , nasıl bir anlayıştır nasıl bir politikadır anlayamadım. Rapidshare bu alemin kralıdır ve kralı kalacaktır. 8)

Kemalist demiş ki:
Ben bu dosya.tc'yi tüm forumlara rezil etmiştim , o günden sonra kullanmadım bir daha. Benim sebepsiz yere dosyalarımı silip hiç bir açıklamada yapmamışlardı . Aynı terbiyesizliği şimdi herkeze yapıyorlar. Serverları dolunca hemen sil , nasıl bir anlayıştır nasıl bir politikadır anlayamadım. Rapidshare bu alemin kralıdır ve kralı kalacaktır. 8)
Rapidshare kadar bütçemiz,kapasitemiz yok elbet. Fakat dosyalarımız 40 gün boyunca hiç indirilmesse otomatikmen siliniyor, tercihiniz rapidshare'yse orayı seçmeye devam edin, rapidshare'nin uploadı bende çalışmıyor mesela, ?? KB / 200 MB yazıyor upload ederken. Fakat dosya.tc 100 MBlik kapasiteye göre baya hızlı .. Tercih edenleri yanıltmıyoruz. Sizin dosyalarınızın ne olduğunu gerçekten merak ediyorum, olmadı servisle görüşür, hatamız neyse öğrenir, buraya yazarız. :wink1:

aLper#24 demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Rapidshare kadar bütçemiz,kapasitemiz yok elbet. Fakat dosyalarımız 40 gün boyunca hiç indirilmesse otomatikmen siliniyor, tercihiniz rapidshare'yse orayı seçmeye devam edin, rapidshare'nin uploadı bende çalışmıyor mesela, ?? KB / 200 MB yazıyor upload ederken. Fakat dosya.tc 100 MBlik kapasiteye göre baya hızlı .. Tercih edenleri yanıltmıyoruz. Sizin dosyalarınızın ne olduğunu gerçekten merak ediyorum, olmadı servisle görüşür, hatamız neyse öğrenir, buraya yazarız. :wink1:
Dosya tc den birisimisin yoksa dosya tc ye mail mi attın?
Yani onların ağzından mı konuşuyorsun yoksa onlar mı konuşuyor bu ağızları...

O zaman söyleyeceklerimi iyi oku.
Maddi kısıtlamalar , yada onlarda olan imkan sizde olmayabilir.Ama bu demek değildir ki yeni imkanların açılması için önceden yüklenmiş olan dosyaların silinmesi gerektiği...

Bu işe girişirken zaten bunlar biliniyordu,eğer körü körüne girildiyse bu işe; sırf rakip olmak için bu işe el atıldıysa denecek tek söz çuvalladınız,geçmiş olsun şimdiden...

volkan.ka demiş ki:
O zaman söyleyeceklerimi iyi oku.
Maddi kısıtlamalar , yada onlarda olan imkan sizde olmayabilir.Ama bu demek değildir ki yeni imkanların açılması için önceden yüklenmiş olan dosyaların silinmesi gerektiği...

Bu işe girişirken zaten bunlar biliniyordu,eğer körü körüne girildiyse bu işe; sırf rakip olmak için bu işe el atıldıysa denecek tek söz çuvalladınız,geçmiş olsun şimdiden...
Hacım upload işine girdinmi sen hiç? Top Upload sitelerindeniz biz..

Biz kimseyle rekabet etmiyoruz dediğimiz gibi bizi seçen seçer seçmeyen seçmez

@ Yazı bana ait. Restolya. :wink1:

Restolya kimdir ne iş yapar bilmem etmem.
Eğer sen isen Restolya oradaki kimliğini buraya taşımanı hiç istemem.
Ben seni burada PS USER olarak biliyorum başka köyden öte değilsin anlayacağın.
Yolunuz açık olsun,o siteye hiç girmediğim gibi girmemeyede devam edeceğim.

volkan.ka demiş ki:
Restolya kimdir ne iş yapar bilmem etmem.
Eğer sen isen Restolya oradaki kimliğini buraya taşımanı hiç istemem.
Ben seni burada PS USER olarak biliyorum başka köyden öte değilsin anlayacağın.
Yolunuz açık olsun,o siteye hiç girmediğim gibi girmemeyede devam edeceğim.
Restolya oranın görevlilerinden ben değilim o yazdı buraya yazmamı istedi

ve diyorki ; keyfiniz bilir, iyi geceler..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aLper#24 demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Rapidshare kadar bütçeniz olup olmadığı hiç umrumda olmaz , değilde zaten. Böyle bir işe girişiyorsanız , bize verdiğiniz sözlerin hepsini tutmanız gerekmektedir. Bana belirttiğiniz koşulların dışına çıkmadım , değil 40 gün boyunca saniyede 1 kere indirilirdi bu dosyalar.Silkroad Online'ın Client dosyalarıydı.Hem diyorsunuz dosyalarınız asla silinmeyecek hemde dosyalarımızı kafanıza göre siliyorsunuz , nasıl bir iş bu ? Yabancı şirketlerin küçük sermayelerde olanların hepsi bu dosya sunucumuzda en fazla 20 gün barınır diye söylüyor , lakin burada kurallar dahilindeyse asla silinmez yazmasına karşın patır patır nedensiz yere dosyalarımız siliniyor.

Hadi her şeyi geçtim diyelim ben kuralları ihlal ettim - ki böyle bir şey kesinlikle yok - , bu güncellemede giden dosyalarımız ne olacak ? Hani dosyalarımız asla silinmeyecekti ? Banane sizin güncellemenizden yada server sorunlarınızdan , hiç bir şey yapamıyorsanız 2 tane daha server alırsınız eski dosyalarınız eski serverlarda kalır yeni serverlarınızla yeni sisteminize geçersiniz.Benim uğraşıpta yüklediğim onlarca dosyayı silmeye hakkınız var mı ? Benim değil binlerce kişinin uğraşıp yüklediği dosyaları silmeye hakkınız var mı ? Madem bir söz veriyorsunuz ya sözünüzü tutun , yada platformlara gelip boş boş ahkam kesmeyin.

Büyük ihtimal senin hiç bir bilgin yok bu konuda boş boş onların adına konuşuyorsun. :coffee:

BaSoryong

Buralıyım
Kemalist demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Rapidshare kadar bütçeniz olup olmadığı hiç umrumda olmaz , değilde zaten. Böyle bir işe girişiyorsanız , bize verdiğiniz sözlerin hepsini tutmanız gerekmektedir. Bana belirttiğiniz koşulların dışına çıkmadım , değil 40 gün boyunca saniyede 1 kere indirilirdi bu dosyalar.Silkroad Online'ın Client dosyalarıydı.Hem diyorsunuz dosyalarınız asla silinmeyecek hemde dosyalarımızı kafanıza göre siliyorsunuz , nasıl bir iş bu ? Yabancı şirketlerin küçük sermayelerde olanların hepsi bu dosya sunucumuzda en fazla 20 gün barınır diye söylüyor , lakin burada kurallar dahilindeyse asla silinmez yazmasına karşın patır patır nedensiz yere dosyalarımız siliniyor.

Hadi her şeyi geçtim diyelim ben kuralları ihlal ettim - ki böyle bir şey kesinlikle yok - , bu güncellemede giden dosyalarımız ne olacak ? Hani dosyalarımız asla silinmeyecekti ? Banane sizin güncellemenizden yada server sorunlarınızdan , hiç bir şey yapamıyorsanız 2 tane daha server alırsınız eski dosyalarınız eski serverlarda kalır yeni serverlarınızla yeni sisteminize geçersiniz.Benim uğraşıpta yüklediğim onlarca dosyayı silmeye hakkınız var mı ? Benim değil binlerce kişinin uğraşıp yükledii dosyaları silmeye hakkınız var mı ? Madem bir söz veriyorsunuz ya sözünüzü tutun , yada platformlara gelip boş boş ahkam kesmeyin.

Büyük ihtimal senin hiç bir bilgin yok bu konuda boş boş onların adına konuşuyorsun. :coffee:

Sonuna kadar haklısın böle bir şey varsa :roll:

Journalist

Aileden
dosya.tc ismi ve uzantısı aynı olan iki dosya yüklendiğinde eski yükleneni silip üstüne yazıyor yani yöneticilerin belki bundan bile haberi yoktur örneğin sro_client dosyasını yüklediğinizde bir başkası sonradan bu adlı bir dosyayı yüklerse sizin dosyanız siliniyor onun için dosya.tc kullanırken dosya isimlerini sallama karışık birşey yapmak zorunda kalıyordum 40 gün dayanabilmesi için.

Yukarı Alt